سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1556.2
مظنه2,154,500
18 گرم497,300
ارزش سکه4,854,089
قدیم (بهار)4,850,000
جدید (امامی)4,892,000
نیم2,470,000
ربع1,460,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

دلایل نوسانات اخیر نرخ سکه در بازار/ قیمت‌ها حبابی نیست

رئیس اتحادیه طلا و جواهر دلیل نوسانات امروز و دیروز نرخ سکه در بازار را افزایش قیمت جهانی طلا و نیز بالا رفتن قیمت ارز در بازار آزاد دانست و گفت: قیمت سکه به هیچ‌ عنوان حبابی نیست.

محمد کشتی‌آرای با برشمردن دلایل افزایش نرخ سکه ظرف روزهای گذشته در بازار گفت: افزایش قیمت جهانی طلا و بالا رفتن نرخ ارز در بازار آزاد، دو عامل بالا رفتن قیمت سکه در بازار داخلی است که به نظر نمی‌رسد جای نگرانی نسبت به افزایش غیرطبیعی قیمت طی روزهای آینده وجود داشته باشد.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر افزود: بازار طلا و سکه کاملا تعادل دارد و نوسانات آن نیز طبیعی است؛ ضمن اینکه قیمت طلا و ارز همیشه نوساناتی را در طول روزهای هفته ممکن است تجربه کند و هیچ شوکی هم به بازار وارد نشده است.

وی تصریح کرد: وضعیت بازار سکه به نحوی نیست که نیاز به انجام اقدامی از سوی دولت و یا عرضه سکه در بازار و بورس داشته باشد، ضمن اینکه قیمت به هیچ عنوان حبابی نیست و معمولا در روزهای پایانی هفته به دلیل اعلام برخی شاخص‌های اقتصادی در بازارهای جهانی، قیمت بالا می‌رود.

قیمت سکه و دلار امروز نسبت به آخرین نرخ روز گذشته روند صعودی داشت؛ بطوری که قیمت سکه تمام بهارآزادی طرح جدید نسبت به دیروز ۱۰ هزار تومان افزایش یافت. بر این اساس، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم به یک میلیون و ۹۷ هزار و ۶۱۵ تومان رسید که کاهش یک هزار تومانی را نسبت به نرخ روز گذشته (دوشنبه) نشان می‌دهد. همچنین سکه تمام بهارآزادی طرح جدید با ۱۰ هزار تومان افزایش به یک میلیون و ۱۱۰ هزار و ۱۱۱ تومان رسید.

امروز نیم سکه با نرخ ۵۵۷ هزار و ۸۰۴ تومان معامله شد در حالیکه دیروز این رقم ۵۵۶ هزار تومان بود. همچنین ربع سکه با افزایش کمتر از یک هزار تومان به ۲۹۳ هزار و ۸۹۷ تومان رسید. سکه یک گرمی هم با قیمتی نزدیک به قیمت دیروز،  با نرخ ۱۸۵ هزار و ۹۳۴ هزار تومان معامله شد.

هر اونس طلا در بازارهای جهانی به ۱۲۶۷ دلار و ۷۸ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کمی افزایش به ۱۱۰ هزار و ۹۹۹ تومان رسید.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا