سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1701.1
مظنه4,404,000
18 گرم1,016,600
ارزش سکه9,922,212
قدیم (بهار)10,200,000
جدید (امامی)10,425,000
نیم6,150,000
ربع3,850,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR
در رابطه با دستگیری عاملان قتل طلافروش این شهر صورت گرفت؛

تقدیر و تشکر اتحادیه طلا و جواهر یزد از نیروهای انتظامی و امنیتی

سایت طلا: نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر یزد از تمامی مسئولین استانی و نیروهای امنیتی و انتظامی این استان برای دستگیری عاملان قتل طلافروش این شهر تشکر و قدرانی کرد.

به گزارش سایت طلا، روز گذشته در کمتر از 5 روز از قتل جوان طلافروش یزدی دو عامل این جنایت هولناک در همدان دستگیر شدند. سارقان بی رحمی که مشابه همین نقشه شوم را در ملایر انجام داده بودند و طلافروش این شهر را نیز به قتل رسانده و طلای مغازه آن را به سرقت برده بودند.

سرعت عمل در دستگیری این قاتلان طلافروش موجب ایجاد موجی از شعف و آرامش در شهر یزد و بین زرگران آن شد. در همین راستا اتحادیه طلا و جواهر یزد ضمن تقدیر از همه تلاشها برای دستگیری عاملان سرقت اخیر در این شهر از نیروهای انتظامی و امنیتی تشکر کرد.

محمدحسین منتظری در گفتگو با سایت طلا، از طرف اتحادیه طلا و جواهر یزد، زرگران این شهر و خانواده مقتول در این حادثه از همه کسانی که در دستگیری عاملان جنایت اخیر سهیم بودند قدرانی کرد.

 وی افزود: طی روزهای گذشته شاهد بودیم نیروهای امنیتی، مسئولین استانی و نیروی انتظامی شبانه روز فعالیت کردند و با تلاشهای مجدانه خود سارقین را دستگیر کرده و آرامش را به این شهر برگرداندند.

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر یزد با اشاره به تسلای خاطر بازماندگان حادثه اخیر با دستگیری قاتلان این حادثه خاطرنشان کرد: از همه طلافروشان این شهر تقاضا دارم با حفظ آرامش در واحدهای کسبی خود مشغول شده و اطمینان خاطر داشته باشند که امنیت این استان با تلاش و رشادتهای مسئولین امنیتی و انتظامی همچنان برقرار خواهد ماند و متجاوزان به حقوق دیگران به سزای اعمال خود خواهند رسید.

منتظری در خاتمه از همه همکاران و اعضاء این صنف خواست با رعایت نکات ایمنی و امنیتی و همچنین بکارگیری تدبیر در امور کاری خود راه را بر دست اندازی های سارقان و کج اندیشان ببندند.

انتهای پیام

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا