سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR
یک تحلیلگر برجسته پاسخ می دهد؛

قیمت طلا تا پایان امسال به 1900 دلار خواهد رسید؟

سایت طلا : تحلیلگر برجسته صنعت جهانی طلا پیش بینی کرد : تشدید نگرانی ها نسبت به اوضاع اقتصادی جهان موجب خواهد شد تا قیمت جهانی طلا تا پایان امسال به بیش از 1900 دلار خواهد رسید.

به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی بلومبرگ، رابرت مک ایون تحلیلگر برجسته صنعت جهانی طلا تاکید کرد: قیمت هر اونس طلا تا پایان امسال با 44 درصد افزایش به بیش از 1900 دلار خواهد رسید که علت اصلی آن تشدید نگرانی ها نسبت به اوضاع اقتصادی جهان خواهد بود.

بر اساس این گزارش مک ایون در ادامه افزود: قیمت طلا احتمالا تا پایان امسال به محدوده 1700 تا 1900 دلاری خواهد رسید. نگرانی ها نسبت به ثبات اقتصادی جهان و بحران بدهی در کشورهای صنعتی و توسعه یافته موجب خواهد شد تا تقاضا و قیمت طلا با رشد چشمگیری تا پایان امسال روبرو خواهد شد.

وی گفت: پایین بودن نرخ بهره در اقتصادهای توسعه یافته و صنعتی موجب خواهد شد تا تقاضا برای طلا با افزایش چشمگیری روبرو شود. طلا همچنان بهترین کالا برای حفظ ارزش سرمایه و دارایی خواهد بود. در شرایط کنونی سرمایه گذاران بین المللی طلا را به سایر انواع سرمایه گذاری ترجیح خواهند داد.

گزارش سایت طلا می افزاید، قیمت جهانی طلا از ابتدای امسال تاکنون بیش از 24 درصد رشد داشته و هم اکنون به سطح 1316 دلاری رسیده است. افزایش قیمت طلا از ابتدای سال 2016 در شرایطی است که این فلز گرانبها در سه سال گذشته با افت متوالی روبرو شده بود.

مک ایون حتی پیش بینی کرده است که قیمت جهانی هر اونس طلا تا 4 سال آینده به بیش از 5000 دلار خواهد رسید.

این تحلیلگر اقتصادی تاکید کرد: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می تواند موجب بی ثباتی زیادی در اوضاع اقتصادی این کشور و اقتصاد جهانی شود و این مساله در نهایت به نفع قیمت طلا خواهد بود. تاثیرات روانی ناشی از اوضاع نگران کننده اقتصاد جهانی موجب خواهد شد تا سرمایه گذاران بیشتری به بازار طلا روی آورند.

وی در پایان گفت: تفاوتی نمی کند کدام نامزد در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به پیروزی برسد، در هر صورت برگزاری انتخابات در آمریکا در نهایت به نفع قیمت طلا خواهد بود. آغاز فصل خرید طلا در بازارهای آسیایی به خصوص چین و هند نیز می تواند در کوتاه مدت کاتالیزور مناسبی برای افزایش قیمت جهانی این فلز زرد باشد.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته

سایت طلا خبرهای پیشبینی را به درخواست کاربران قرار داده و خود هیچ گونه اعتقادی به پیشبینی قیمت ها ندارد.

سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا