اونس طلا1754.1
مظنه4,958,000
18 گرم1,144,500
ارزش سکه11,170,374
قدیم (بهار)11,350,000
جدید (امامی)11,710,000
نیم5,950,000
ربع3,500,000
 

بانک عامل در چین برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های ایران مشخص شد

نماینده اتاق بازرگانی گفت: بانک کونگ‌لو که در چین مستقر است وظیفه تامین منابع و انتقال پول به ایران را به عهده دارد و شرکت‌های چینی می‌توانند از طریق این بانک سرمایه‌گذاری خود را چه به صورت اعتباری و چه به صورت انتقال پول در ایران انجام دهند.

نماینده اتاق بازرگانی چین در نمایشگاه هفته تجاری چین در خصوص سرمایه‌گذاری شرکت‌های چینی در صنایع ایران گفت: در نمایشگاه هفته تجاری چین صنایع گوناگونی از کشور چین حضور دارند و ما به دنبال حضور در تمامی بخش‌های صنعتی ایران هستیم.

سی چیا او با اشاره به حضور شرکت‌های خودروساز چینی در ایران گفت: در چند سال اخیر خودروسازان چینی حضور فعالی در ایران داشتند و به همین جهت یک شرکت تولید لاستیک خودرو در ادامه همین سرمایه‌گذاری‌ها فعالیت خود را در ایران آغاز خواهد کرد. در زمینه انرژی‌های خورشیدی نیز با توجه به تکنولوژی بالای این کشور به دنبال احداث واحد تولید باطری‌های خورشیدی هستیم. در بخش صنایع آزمایشی نیز چندین شرکت چینی در این نمایشگاه به دنبال شریک ایرانی خواهند بود تا فعالیت خود را در ایران آغاز کنند. در بخش انیمیشن و بازی‌های کامپیوتری نیز 4 شرکت چینی که از مطرح‌ترین کشورها در سطح جهان هستند مذاکراتی را با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تولید بازی‌های کامپیوتری مطابق با فرهنگ ایرانی آغاز خواهند کرد.

وی در پاسخ به نحوه سرمایه‌گذاری چینی‌ها گفت: بانک کونگ‌لو که در چین مستقر است وظیفه تامین منابع و انتقال پول به ایران را به عهده دارد و شرکت‌های چینی می‌توانند از طریق این بانک سرمایه‌گذاری خود را چه به صورت اعتباری و چه به صورت انتقال پول در ایران انجام دهند.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد