سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1857.1
مظنه4,540,000
18 گرم1,048,000
ارزش سکه10,228,620
قدیم (بهار)10,300,000
جدید (امامی)10,450,000
نیم5,800,000
ربع3,800,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

کنترل عیار طلا و سکه‌های پارسیان/ الزام تولیدکنندگان به حک کد شناسایی

معاون نظارت موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی از بررسی مستمر عیار طلاهای تولیدی و سکه های پارسیان خبرداد و گفت: تمام تولیدکنندگان طلا موظف هستند که حتما کد شناسایی بر روی مصنوعاتی که می سازند حک کنند.

به گزارش سایت طلا به نقل از خبرگزاری مهر بهادر کاظمی تاکید بر اینکه سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران عیار طلاهای تولیدی که وارد بازار می شوند را به صورت مستمر کنترل می کند، افزود: برای تمام مصنوعات طلا کد شناسایی تعریف شده است.

معاون نظارت موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی تصریح کرد: تمام تولید کنندگان طلا موظف هستند که حتما کد شناسایی بر روی مصنوعاتی که می سازند حک کنند.

وی با بیان اینکه این روش کمک می کند که در اعلام انطباق عیار طلا تولید کننده مشخص باشد، عنوان کرد: پیش از این نیز اعلام شده بود که برخی تقلبات در عیار سکه های پارسیان مشخص شده است.

کاظمی اظهارداشت: اینگونه موارد همواره وجود دارد و نمی توان گفت که از بین رفته است اما در حال حاضر تعداد تخلفات در این زمینه کمتر شده است.

معاون نظارت موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی با ذکر این مطلب که همواره یکسری خلافکار وجود دارند، گفت: سازمان استاندارد نظارتهای مستمری را بر روی این موضوع انجام می دهد.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا