سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1701.1
مظنه4,407,000
18 گرم1,017,300
ارزش سکه9,928,971
قدیم (بهار)10,200,000
جدید (امامی)10,425,000
نیم6,150,000
ربع3,850,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR
گزارش آگهی

تحولی شگرف در خرید و فروش مصوعات طلا و جواهر

برای اولین بار در کشورمان خرید و فروش طلا به صورت آنلاین و اینترنتی از سوی یکی از فعالان صنف طلا و جواهر آغاز شده و این فرایند گامی نوین در ارائه خدمات بهتر ؛ سریعتر و هزینه کمتر به مشتریان می باشد.

زرگرباشی مبتکر این طرح و مدیر عامل شرکت آی تی زر امروز در گفت و گو با خبرنگار سایت طلا گفت : بنکداری اینترنتی طلا و جواهر با همکاری تولید کننده ها و فروشندگان تحولی عظیم در صنعت طلا و جواهر ایجاد خواهد کرد.

وی افزود : در حال حاضر دنیا به سمت تکنولوژی حرکت می کند و سرعت درخرید و فروش همه کالا ها از جمله طلا به شکل اینترنتی که در بسیاری از کشورهای توسعه یافته ازجمله ایتالیا ، چین ، آمریکا ، ترکیه ،امارات و ... در حال انجام است از اهمیت شایانی برخوردار می باشد.

مدیرعامل شرکت آی تی زر با اشاره به فروش اینترنتی طلا و جواهر در کل کشور گفت : این طرح که اخیرا" در مجموعه ما آغاز شده است  به زودی همه شهرستان ها را در بر خواهد گرفت.

زر گرباشی اضافه کرد: سه سال پیش درخوزستان تک فروشی داشتم و به خاطر مسافت طولانی تا تهران این امکان را نداشتم هر روز یا هفته ای یکبار بخواهم این مسافت را طی کنم به این دلیل به فکر راه انداختن بنکداری اینترنتی افتادم.  

وی اضافه کرد : اکنون حدود یکسال و نیم است که بنکداری اینترنتی آی تی زر شروع به فعالیت کرده و خوشبختانه در این مدت کوتاه نزدیک به ده هزار کاربر عضو داشته ایم .

مدیرعامل آی تی زر گفت: بنکداری اینترنتی طلا و جواهر را به سه فاز تقسیم کردیم؛ فاز اول مخصوص طلافروش هاست ؛ فاز دوم برای مشتری و خریداران و دیگری ایجاد فروشگاه فیزیکی می باشد .

 این فعال صنف طلا و جواهر افزود: در فاز اول که مخصوص طلافروش هاست همکاران می توانند اجرت هرکار را به تفکیک مشاهده کنند و و با دیدن اطلاعات جنس از قبل ؛ سفارش مورد نیاز خود را تهیه کنند برای مثال در طلای سنگ دار حتی انتخاب رنگ سنگ آن طلا یا جواهر به دلخواه می باشد.

وی اظهار داشت : در فاز دوم که مخصوص مشتری هاست قیمت نهایی طلا با احتساب هفت درصد سود و نه درصد مالیات بر ارزش افزوده و وزن طلا به گرم مشخص شده و حتی این امکان را گذاشته ایم که پس از تحویل حضوری طلا اگرمورد پسند نبود آن را مرجوع کنیم .

زر گر باشی اضافه کرد: در دو ماه آینده فازسوم فعالیت خود را به شکل رسمی آغاز  می کند و خریدارعلاوه بر اینکه سفارش خود را تحویل می گیرد می تواند مدل های دیگری را هم مشاهده کند.

او با تاکیید بر ضرورت همکاری تولید کننده ها وطلافروش ها با بنکداری فروش اینترنتی طلا اذعان داشت : دراین سامانه حتی اجناس با توجه به نام و شرکت تولید کننده برند خودشان تفکیک شده است و طلا فروش یا خریدار می تواند مستقیما" طلای مورد پسند خود را از شرکت تولید کننده آن انتخاب کند.

تلفن تماس شرکت آی تی زر : 33924285 - 09122381185
 

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا