اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

تحلیل تکنیکال دیلی اف ایکس از روند تحولات قیمت طلا در کوتاه مدت

سایت طلا : تازه ترین تحلیل تکنیکال دیلی اف ایکس نشان می دهد که قیمت جهانی طلا در کوتاه مدت بین 1321 تا 1380 دلار در نوسان خواهد بود.

به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی دیلی اف ایکس، قیمت جهانی طلا در هفته ای که گذشت برای ششمین هفته متوالی با افزایش روبرو شده است.

بر اساس این گزارش قیمت طلا روز جمعه پس از انتشار آمارهای مثبت اشتغال در آمریکا با افت 24 دلاری روبرو شد ولی در لحظات پایانی مبادلات بار دیگر با افزایش همراه شده و به مرز 1360 دلار در هر اونس رسیده است.

افزایش قیمت طلا در شرایطی است که شاخص سهام و ارزش دلار آمریکا نیز با رشد نسبی روبرو شده است. علت اصلی این مساله ظاهرا افزایش نرخ تورم در اقتصاد جهانی و آمادگی بانکهای مرکزی بزرگ جهان برای اجرای سیاست های انبساطی پولی جدید در واکنش به نتایج همه پرسی بریتانیا بوده است.

انتشار آمارهای خرده فروشی و شاخص قیمت مصرف کننده آمریکا در روزهای آینده می تواند تاثیر مهمی بر قیمت طلا داشته باشد.

برخی تحلیلگران نیز معتقدند که فدرال رزرو آمریکا تا دسامبر 2017 میلادی نرخ بهره را افزایش نخواهد داد. تحلیل تکنیکال نشان می دهد که سطح حمایتی قیمت طلا 1321 دلار خواهد بود و اگر این سطح شکسته شود قیمت طلا تا 1303 دلار کاهش می یابد.سطح مقاومتی قیمت طلا نیز در کوتاه مدت 1367 دلار است و اگر این سطح شکسته شود قیمت طلا تا 1380 دلار افزایش خواهد یافت.

سایت طلا خبرهای پیشبینی را به درخواست کاربران قرار داده و خود هیچ گونه اعتقادی به پیشبینی قیمت ها ندارد.
خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد