سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR
سایت طلا گزارش می دهد//

سکه ارزان شد

سایت طلا: بهای طلا و سکه امروز چهارشنبه در بازار تهران به تبعیت از افت نرخ طلای جهانی با کاهش مواجه شد.

به گزارش سایت طلا، قیمت سکه و طلا در بازار امروز (چهارشنبه 8 مهر ماه) در حالی کاهش یافته که بهای طلا در بازار جهانی پایین آمده اما نرخ دلار آزاد رشد داشته است.

با و جود این که دیروز بازار جهانی طلا با ضعف اندک قیمت رو به رو شد، اما بهای سکه در بازار هم مسیر با تقویت بهای دلار،  روند مثبتی را تجربه کرد.

بر همین اساس،  هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان مبادلات امروز چهارشنبه در بهای 916 هزار تومان به فروش رسید که نسبت به روز سه شنبه 6 هزار تومان کاهش داشته است.

بر اساس این گزارش، هر مثقال طلای 17 عیار نیز امروز با افت 2 هزار و 500 تومانی 407  هزار تومان داد و ستد شد. هر گرم طلای 18 عیار بدون اجرت نیز 93 هزار و 900 قیمت خورده که نسبت به روز سه شنبه افت 600 تومانی را شاهد بوده است.

گزارش سایت طلا حاکیست، امروز قیمت هر قطعه نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی هر کدام به ترتیب 466، 256 و 170 هزار تومان معامله شده است.

 امروز نرخ نیم سکه یکهزار تومان پایین آمده ، اما بهای ربع سکه و سکه گرمی در مقایسه با روز سه شنبه ثابت و بدون تغییر باقی مانده است.

در همین حال در بازار ارز هر دلار آمریکا با رشد 2 تومانی نسبت به روز سه شنبه 3469 تومان عرضه می شود. هر یورو امروز در صرافی ها با کاهش 5 تومانی به 3910 تومان رسیده و هر درهم با رشد 3 تومانی 948 تومان معامله می شود.

 و اما طلا در بازار جهانی قیمت طلا پس از دو روز کاهش امروز نیز به دنبال نگرانی در مورد نرخ بهره آمریکا که هرگونه جذابیت آن را تضعیف کرده است، اندکی کاهش یافت.

هر اونس طلا در بازار جهانی امروز در محدوده 1114 دلار و 40 سنت داد و ستد می شود. 

بر اساس گزارش سایت طلا، این روزها با توجه به وجود عوامل مختلف و تاثیر گذار بر قیمت طلا، تحلیلگران نمی توانند چشم انداز روشنی را برای قیمت طلا ترسیم کنند.

به نظر می رسد انتشار آمارهای مهم اقتصادی آمریکا از جمله گزارش وزارت کار در خصوص وضعیت بازار کار و اشتغال در ماه سپتامبر تاثیر زیادی بر قیمت طلا در کوتاه مدت خواهد داشت.

گفتنی است، سطح مقاومتی قیمت طلا در شرایط کنونی 1136 دلار است و اگر این سطح شکسته شود قیمت طلا تا 1165 دلار نیز افزایش خواهد یافت.

انتهای پیام

سایر خبر های مفید در 5 ساعت گذشته

برچسب ها :

سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا