سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR
موسسه سرمایه گذاری آی آی تریدر :

لحن بیانیه فدرال رزرو تاثیر زیادی بر نوسانات قیمت طلا خواهد داشت

سایت طلا : تحلیلگران اقتصادی موسسه سرمایه گذاری آی آی تریدر تاکید کردند؛ در شرایطی که سرمایه گذاران بین المللی همه توجه خود را به بیانیه امروز فدرال رزرو معطوف کرده اند، لحن این بیانیه می تواند تاثیر زیادی بر نوسانات احتمالی قیمت طلا داشته باشد.

به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی کیتکو نیوز، تحلیلگران موسسه آی آی تریدر اعلام کردند: انتشار آمارهای مهم اقتصادی آمریکا طی ساعات آینده و همچنین روشن شدن وضعیت نرخ بهره فدرال رزرو می تواند تاثیر مهمی در نوسانات ارزش دلار و قیمت طلا داشته باشد.

بر اساس این گزارش بیانیه نشست دو روزه فدرال رزرو قرار است امشب توسط جانت یلن رئیس بانک مرکزی آمریکا قرائت شود.

بیل باروش تحلیلگر ارشد موسسه سرمایه گذاری آی آی تریدر در این باره تاکید کرد : فدرال رزرو آمریکا باید در شرایط کنونی نرخ بهره را افزایش داده و به ابر سیاه نااطمینانی در بازارهای بین المللی را از بین ببرد.

وی در ادامه تصریح کرد : فدرال رزرو باید با افزایش نرخ بهره اعتماد را به بازارهای بین المللی بازگرداند. لحن بیانیه نشست فدرال رزرو می تواند تاثیر زیادی بر بازارهای بین المللی به خصوص بازار طلا داشته باشد. سرمایه گذاران بازار طلا از لحن این بیانیه برای سرمایه گذاری در بازار الهام می گیرند.

باروش گفت: نوسانات قیمت طلا تا حد زیادی به لحن بیانیه فدرال رزرو بستگی خواهد داشت. اگر لحن این بیانیه برای سرمایه گذاران بین المللی رضایت بخش نباشد، آنها نیز در کوتاه مدت سرمایه گذاری چندانی در بازار طلا انجام نخواهند داد.

انتهای پیام /

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا