سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR
افت یوان چین اونس طلا را صعودی کرد

سکه گران شد

سایت طلا : بهای طلا و سکه امروز چهارشنبه در بازار تهران به تبعیت از رشد نرخ طلای جهانی و صعود دلار آزاد با افزایش روبرو شد.

به گزارش سایت طلا، منحنی نمودار سکه و طلا در بازار امروز (چهارشنبه21 مرداد ماه) افزایش قیمت را نشان می دهد، در همین حال نرخ دلار آزاد و بهای طلا در بازار جهانی نیز سیر صعودی داشته است.

بر همین اساس، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان مبادلات امروز چهارشنبه در بهای 888 هزار و 500 تومان به فروش رسید که نسبت به روز دوشنبه 11 هزار تومان افزایش یافته است.

بر اساس این گزارش، هر مثقال طلای 17 عیار نیز امروز با رشد 6 هزار و 800 تومانی 394 هزار و 400 تومان داد و ستد شد. هر گرم طلای 18 عیار بدون اجرت نیز 91 هزار تومان قیمت خورده که نسبت به روز دوشنبه رشد یکهزار و400 تومانی را شاهد بوده است.

گزارش سایت طلا حاکیست، امروز قیمت هر قطعه نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی هر کدام به ترتیب 476، 265 و 170 هزار تومان معامله شده است.

 امروز نرخ نیم سکه 4هزار تومان بالا رفته ، قیمت ربع سکه و سکه گرمی نیز هرکدام یک هزار تومان در مقایسه با روز دوشنبه افزایش یافته است.

در همین حال در بازار ارز هر دلار آمریکا با افزایش 12 تومانی نسبت به روز دوشنبه 3359 تومان عرضه می شود. هر یورو امروز در صرافی ها با رشد 78 تومانی به 3740 تومان رسیده و هر درهم با رشد 2 تومانی 914 تومان معامله می شود.
 
و اما در بازارهای جهانی همزمان با کاهش ارزش دلار آمریکا و سهام شرکت های اروپایی به دلیل نگرانی از کاهش ارزش یوان توسط چین، قیمت طلا امروز چهارشنبه به بالاترین سطح خود در سه هفته گذشته رسید.

هر اونس طلا در بازار جهانی امروز در محدوده 1125 دلار داد و ستد می شود. 

بر اساس گزارش سایت طلا، بانک مرکزی چین در اوایل وقت امروز، اقدام به دخالت در بازار ارز و کاهش دو درصدی ارزش یوان کرد. هدف چین از این سیاست، تقویت صادرات و رشد اقتصادی است.

این اقدام نگرانی ها از در گرفتن یک جنگ ارزی را دامن زد و به شاخص های جهانی بازارهای بورس آسیب زد. این تحولات موجب شد تا بخشی از سرمایه گذاران به دنبال دارایی های کم ریسک تری نظیر طلا بروند.

به گفته تحلیلگران اقتصادی با این همه کاهش ارزش یوان بعید است مانع از اقدام بانک مرکزی آمریکا برای افزایش نرخهای بهره شود که به معنای محدود شدن احتمال صعود بیشتر طلا است.

انتهای پیام

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته

برچسب ها :

سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا