اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

گردنبند مادربزرگ! دستگيري سارق زورگير در اصفهان

سارقي كه به زوريك رشته گردنبند طلا را از پيرزن 71 ساله سرقت وكرده بود در كمتر از چند ساعت توسط ماموران كلانتري 24 اصفهان شناسايي و دستگير شد.

به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ محمد علی بختیاری فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با اعلام این خبر اظهار داشت:در پی وقوع یک فقره سرقت و زورزگیری از یک شهروند اصفهانی با توجه به حساسیت موضوع مراتب در دستور کار ماموران کلانتری 24 اصفهان قرار گرفت .

وی افزود :ماموران با اخذ مشخصات سارق زورگیربا تشکیل چند اکیپ محسوس و نامحسوس شروع به گشت زنی کرده و در کمتر از چند ساعت پس از وقع سرقت این سارق نگون بخت مورد شناسایی قرار گرفت .

این مقام مسئول تصریح کرد: با دستگیری این سارق که شاهین- ک نام دارد ،و انتقال به کلانتری وی به بزه انتسابی اقرار و در بازرسی از منزل وی که با هماهنگی مقام قضایی صورت گرفت رشته گردنبند مسروقه کشف و تحویل مالباخته شد .

سرهنگ بختیاری در پایان با بیان اینکه متهم به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد خاطر نشان کرد :در راستای تامین امنیت شهروندان پلیس به صورت شبانه روزی فعالیت خواهد کرد و اجرای طرح های این فرماندهی در راستای مبارزه با جرایم مستمر و دائمی خواهد بود ./م1
خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد