سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1759.4
مظنه4,733,000
18 گرم1,092,600
ارزش سکه10,663,449
قدیم (بهار)10,950,000
جدید (امامی)11,370,000
نیم6,450,000
ربع4,100,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR
تحلیلگر ارشد فیلیپ فیوچرز:

تحولات بازار نشان می دهد قیمت طلا قادر به حفظ روند صعودی نیست

سایت طلا : تحلیلگر برجسته موسسه سرمایه گذاری فیلیپ فیوچرز تاکید کرد که تحولات اخیر بازارهای بین المللی نشان می دهد که طلا در شرایط کنونی قادر به حفظ روند صعودی نخواهد بود.

به گزارش سایت طلا به نقل از رویترز، سرمایه گذاران بین المللی منتظر برگزاری نشست فوق العاده امروز رهبران اروپایی برای بررسی اوضاع یونان هستند.

بر اساس این گزارش بحران مالی و بدهی یونان نتوانسته است موجب افزایش قیمت جهانی طلا شود. هووی لی تحلیلگر ارشد موسسه فیلیپ فیوچرز تاکید کرد که تحولات اخیر یونان نشان می دهد که بازار در شرایطی نیست که طلا بتواند روند صعودی خود را حفظ کند. نوسانات قیمت طلا نشانگر این واقعیت است که تقویت ارزش دلار فشار زیادی را بر بازار فلزات گرانبها وارد کرده است.

وی افزود: در شرایط کنونی تقاضای سرمایه گذاری برای طلا با افت محسوسی روبرو شده و این مساله به ضرر قیمت طلا بوده است. یک تاجر طلا در بازار سیدنی نیز تاکید کرد که دستیابی به هرگونه توافقی بر سر بحران یونان می تواند قیمت طلا را به زیر 1150 دلار برساند.

ادوارد میر تحلیلگر موسسه اف سی استون نیز تاکید کرد که هرگونه حرکتی به سوی توافق یونان ثابت خواهد کرد که قیمت های کنونی طلا موقتی خواهد بود.

انتهای پیام /

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته

سایت طلا خبرهای پیشبینی را به درخواست کاربران قرار داده و خود هیچ گونه اعتقادی به پیشبینی قیمت ها ندارد.
برچسب ها :

سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا