اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

تحلیل روند تحولات قیمت طلا در روزهای آینده

سایت طلا : تازه ترین تحلیل کارشناسان نشان می دهد که پس از انتشار گزارش وزارت کار آمریکا و برگزاری نشست بانک مرکزی آمریکا سرمایه گذاران بین المللی منتظر برگزاری نشست فدرال رزرو آمریکا در روزهای آینده خواهند بود.به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی نیوز ایندکس، تصمیمات جدید پولی فدرال رزرو آمریکا روز 18 ژوئن پس از پایان نشست دو روزه این بانک اعلام خواهد شد. پیش بینی می شود بخش دیگری از محرک پولی آمریکا در این نشست متوقف خواهد شد.

بر اساس این گزارش کارشناسان اقتصادی بر این باورند که قیمت طلا در شرایط کنونی پیش از برگزاری نشست فدرال رزرو با نوسانات جدی و چندانی روبرو نخواهد نشد و تنها عاملی که می تواند بر نوسانات شدید قیمت طلا موثر باشد کاهش قیمت به زیر 1230 دلار یا افزایش قیمت به بیش از 1278 دلار خواهد بود.

در صورت کاهش شدید قیمت طلا به زیر 1230 دلار بهترین فرصت برای خرید خواهد بود و افزایش قیمت به 1278 دلار نیز شرایط مناسبی برای فروش فراهم خواهد کرد.

در خصوص نقره نیز سطح حمایتی در شرایط کنونی 17.70 دلار در هر اونس است و کاهش قیمت به کمتر از این رقم بهترین فرصت برای خرید خواهد بود.

سطح مقاومتی قیمت نقره نیز در روزهای آینده 23.50 دلار خواهد بود. پس از برگزاری نشست فدرال رزرو آمریکا همه نگاه های سرمایه گذاران متوجه انتخابات میان دوره ای سنای آمریکا در ماه نوامبر خواهد بود./م


انتهای پیامسایت طلا خبرهای پیشبینی را به درخواست کاربران قرار داده و خود هیچ گونه اعتقادی به پیشبینی قیمت ها ندارد.
خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد