سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

20 شغل برتر سال 2014

طبق آخرین آمار وزارت کار آمریکا، لیست برترین شغل‌های سال 2014 معرفی شد که شماره یک این لیست شغل توسعه‌دهنده نرم‌افزار یا همان برنامه نویسی است.شغل توسعه‌دهنده نرم‌افزار با اهمیت و ویژه است و در تمام زوایای زندگی روزمره ما تاثیر دارد. دستمزد آن عالی است. در تمام بخش‌های هر کشوری به آن نیاز است و نیاز به تحصیلات عالیه و تکمیلی برای شروع ندارد.

بر طبق آخرین آمار وزارت کار آمریکا،‌ حقوق توسعه‌دهنده نرم‌افزارها (یا به عبارت دیگر برنامه نویس‌ها) به طور متوسط 90060 دلار در سال است که 10 درصد بالاتر آن ها در حدود 138880 دلار در سال درآمد دارند. علاوه بر آن، طبق آخرین مطالعات تا قبل از سال 2022 در حدود 140 هزار شغل جدید مربوط به توسعه نرم‌افزار ایجاد خواهد شد.

اگر نمی‌توانید یک برنامه نویس باشید، گزینه بعدی تحلیل‌گر سیستم‌های کامپیوتری است؛ شغلی که با طراحی تکنولوژی، مسایل و تحلیل‌های مربوط به آن سر و کار دارد. نقش تحلیل‌گر سیستم‌ها در حقیقت «دانشمند داده‌ها» است. این یک عنوان شغلی جدید است که به دلیل حجم بالای داده‌ها در این روزها، نیاز زیادی به آن وجود دارد. یک متخصص داده‌ها به شرکت‌ها کمک می‌کند که از طریق حجم زیادی از داده‌ها (مانند توییت‌ها، مقالات جدید و وضعیت‌های فروش)، یک چشم‌انداز دقیق تجاری پیدا کنند.

در آمریکا، یک تحلیل‌گر سیستم‌های کامپیوتری به طور متوسط 83800 دلار در هر سال درآمد دارد و بالاترین حقوق این شغل تا کنون 1220909 دلار در سال ثبت شده است. البته با توجه به رشد روزافزون تقاضا برای این شغل، حقوق آن نیز افزایش خواهد یافت. پیش‌بینی می‌شود که تا سال 2022، درآمد این گروه شغلی در حدود 24.5 درصد رشد داشته باشد. این دو شغل بسیار بهتر از پزشکی و دندانپزشکی هستند.

20 شغل برتر براساس گزارش وزارت کار آمریکا عبارت‌ هستند از:
1- توسعه دهنده نرم‌افزار
2- تحلیل‌گر سیستم‌های کامپیوتری
3- دندانپزشک
4- سر پرستار
5- داروساز
6- پرستار رسمی
7- متخصص فیزیوتراپی
8- پزشک متخصص
9- توسعه دهنده وب
10- متخصص بهداشت دهان و دندان
11- تحلیل‌گر امنیت اطلاعات
12- مدیر پایگاه داده‌ها
13- دستیار پزشک متخصص
14- کار درمانگر
15- تحلیل‌گر پژوهش‌های بازار
16- متخصص علوم آزمایشگاهی
17- دستیار متخصص فیزیوتراپی
18- مهندس عمران
19- مهندس مکانیک
20- دامپزشک


سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا