سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1795.5
مظنه4,547,000
18 گرم1,049,600
ارزش سکه10,244,391
قدیم (بهار)10,500,000
جدید (امامی)10,900,000
نیم5,800,000
ربع4,000,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

تحلیل سی ان بی سی از تاثیرات نشست فدرال رزرو آمریکا بر قیمت طلا

سایت طلا : به اعتقاد کارشناسان اقتصادی و تحلیلگران بازار طلا مهمترین عامل تاثیر گذار بر تحولات قیمت طلا تا سه ماه نخست 2014 میلادی برگزاری نشست دو روز آینده فدرال رزرو آمریکا خواهد بود.به گزارش سایت طلا به نقل از سی ان بی سی، در حالی که آخرین نشست فدرال رزرو آمریکا در سال 2013 میلادی طی روزهای 17 و 18 دسامبر برگزار خواهد شد گمانه زنی های زیادی در خصوص محرک پولی 85 میلیارد دلاری و تاثیرات ان بر قیمت جهانی طلا مطرح شده است.

بر اساس این گزارش بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که در صورت متوقف شدن بخشی از محرک پولی 85 میلیارد دلاری بازارهای بین المللی واکنش به شدت منفی نسبت به آن نشان خواهند داد.

موسسه تحقیقاتی آی آی تریدر در این باره به سرمایه گذاران بین المللی توصیه کرد تا برای سرمایه گذاری در بازارهای مختلف به خصوص بازار طلا دست نگه داشته و منتظر تصمیمات جدید فدرال رزرو آمریکا باشند.

نشست کمیته بازار آزاد فدرال رزرو فردا سه شنبه آغاز به کار خواهد کرد و بیانیه خود را روز چهارشنبه منتشر می کند. بن برنانکی رئیس فدرال رزرو آمریکا نیز روز جمعه کنفرانس مطبوعاتی خواهد داشت.

بنابرگزارش سایت طلا، بازارهای بین المللی پیش از این منتظر کاهش محرک پولی در ماه سپتامبر بودند ولی فدرال رزرو آمریکا از ترس بحران سقف بدهی و بودجه متوقف کردن محرک پولی را به تاخیر انداخت ولی اکنون با توجه به بهبود نسبی وضعیت اقتصادی آمریکا به نظر می رسد احتمال متوقف شدن محرک پولی بیشتر شده است.

دویچه بانک آلمان نیز پیش بینی کرد، فدرال رزرو آمریکا کاهش محرک پولی را به زودی در دستور کار خواهد قرار داد و نهایتا تا سه ماه نخست 2014 میلادی بخشی از این محرک پولی متوقف خواهد شد.

کاهش محرک پولی موجب افزایش ارزش دلار و کاهش شدید قیمت طلا خواهد شد./م

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا