اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

نظرسنجی تازه کیتکو در خصوص روند قیمت طلا در روزهای آتی

سایت طلا : تازه ترین نظرسنجی کیتکو نشان می دهد که قیمت جهانی طلا در روزهای آینده احتمالا با افت بیشتری روبر خواهد شد.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:به گزارش سایت طلا به نقل از کیتکونیوز، قیمت جهانی طلا در پایان مبادلات روز جمعه بار دیگر تحت تاثیر افزایش شاخص سهام و تقویت ارزش دلار تحت تاثیر اظهارات اخیر جانت یلن رئیس فدرال رزرو آمریکا قرار گرفت و با کاهش روبرو شد.

بر اساس این گزارش نظرسنجی کیتکو نیوز از خوانندگان آنلاین نشان می دهد که از 256 شرکت کننده در نظرسنجی 104 نفر معادل 40 درصد به افزایش قیمت طلا در هفته آینده رای داده اند. از سوی دیگر 117 نفر معادل 46 درصد نیز پیش بینی کرده اند که قیمت طلا در هفته آینده با کاهش روبرو خواهد شد و 35 نفر معادل 14 درصد نیز اعلام کرده اند که قیمت طلا در روزهای آتی با تغییر چندانی روبرو نمی شود.

در نظرسنجی کیتکو نیوز از کارشناسان اقتصادی و فعالان بازار طلا نیز 19 نفر شرکت کرده اند که از این تعداد نیز 8 نفر معادل 42 درصد به کاهش قیمت طلا در روزهای آینده رای داده اند. 6 کارشناس ارشد اقتصادی معادل 32 درصد نیز اعلام کرده اند که قیمت طلا در روزهای آینده با افزایش روبرو خواهد شد و 5 نفر معادل 26 درصد نیز تاکید کردند که قیمت طلا در هفته پیش رو تغییر چندانی نخواهد داشت.

خوانندگان کیتکو نیوز پس از 3 هفته که روند قیمت طلا را درست پیش بینی کرده بودند، در پیش بینی خود نسبت به تحولات قیمت طلا در هفته گذشته دچار اشتباه شدند. قیمت طلا در هفته گذشته با کاهش نسبی روبرو شد ولی خوانندگان کیتکو به افزایش قیمت طلا رای داده بودند.

گرچه اکثر خوانندگان کیتکو نیوز به کاهش قیمت طلا در هفته آینده رای داده اند ولی پیتر دگراف یکی از خوانندگان کیتکو تاکید کرده است که قیمت طلا در کوتاه مدت افزایش خواهد یافت ولی در ماه ژوئن افت بیشتری را تجربه خواهد کرد.

وی تاکید کرد: به نظر من ماه ژوئن دوره حساسی برای قیمت طلا خواهد بود. برگزاری نشست فدرال رزرو آمریکا و گمانه زنی های مربوط به افزایش نرخ بهره فشار زیادی را بر قیمت طلا وارد کرده است.

تحلیلگران موسسه سرمایه گذاری سی ام سی مارکتس نیز تاکید کردند که قیمت طلا در کوتاه مدت بین 1180 تا 1230 دلار در هر اونس در نوسان خواهد بود./م


انتهای پیام


سایت طلا خبرهای پیشبینی را به درخواست کاربران قرار داده و خود هیچ گونه اعتقادی به پیشبینی قیمت ها ندارد.
خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد