سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1780.6
مظنه4,487,000
18 گرم1,035,800
ارزش سکه10,109,211
قدیم (بهار)10,500,000
جدید (امامی)10,900,000
نیم5,800,000
ربع4,000,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

جمع بزرگان صنعت طلا و جواهر ايران در اصفهان

سایت طلا : رئیس اتحادیه طلا و جواهر اصفهان بااشاره به برپایی پر شور نهمین نمایشگاه طلا و جواهر اصفهان، از برگزاری همایش چالش های صنعت طلا و جواهر کشور در حاشیه این نمایشگاه خبرداد."هوشنگ شیشه بران" رئیس اتحادیه طلا و جواهر اصفهان در گفتگو با سایت طلا ضمن بیان برنامه های جدید نمایشگاه امسال طلا و جواهر اصفهان گفت: اولین همایش مسئولین و فعالان اتحادیه های سراسر کشور در سال همدلی و همزبانی، با حضور مقامات مسئول و نمایندگان مجلس برای بررسی چالشهای صنعت طلا و جواهر کشور در حاشیه این نمایشگاه برگزار خواهد شد.

وی با اعلام ایجاد پاویون مشترک اتحادیه های سراسر کشور در این نمایشگاه تصریح کرد: از کلیه اتحادیه های سطح کشور دعوت به عمل آمده تا با مشارکت زیر مجموعه های خود به طور مجزا در غرفه های یکسان بتوانند محصولات و توانمندی های استان خود را در این نمایشگاه در معرض دید قرار دهند.

شیشه بران با اشاره به نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری با عنوان «همدلی و همزبانی دولت و ملت»، خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه سعی شده تا با تمامی استانها و اتحادیه های سراسر کشور تعامل و ارتباط برقرار شود تا با حضور خود در این نمایشگاه به همدلی و همزبانی صنفی نائل گردیم.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر اصفهان درباره گردهمایی فعالان این صنف در حاشیه این نمایشگاه گفت: در روز چهارشنبه بیست و سوم اردیبهشت، همایش تخصصی با عنوان چالشهای صنعت طلا و جواهر کشور با حضور اتحادیه های سراسر کشور به میزبانی اتحادیه طلا و جواهر اصفهان برای بررسی مشکلات ومعضلات این صنعت و راه حلهای برون رفت از آن برگزار خواهد شد.

عضو کمیسیون تخصصی طلا و جواهر کشور ادامه داد: با گردهمایی مشترک اتحادیه های طلا و جواهر سراسر کشور در این نمایشگاه به دنبال این موضوع هستیم که مصنوعات مطرح طلا و جواهر را از نگاه ملی و پتانسیل محلی و استانی ضمن نمایش عمومی، بررسی کنیم.

شیشه بران با یادآوری این مطلب که از کشورهای دیگر در عرصه طلا و جواهر در این نمایشگاه حضور خواهد داشت، گفت: در نهمین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر اصفهان گلچینی از تولیدات کل کشور در معرض دید قرار خواهد گرفت تا همگان از توانایی این صنف برای اشتغالزایی و ارزآوری آگاه شوند.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر اصفهان با بیان اهمیت برگزاری نمایشگاه در رشد صنعت طلا و جواهر، افزود: در حال حاضر شهرهای مطرح کشور در زمینه تولید مصنوعات طلا و جواهر از جمله تهران، یزد، کرمان، اهواز و شیراز برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده اند، و امیدواریم با حضور حداکثری در این رویداد مهم طلایی به رشد و شکوفایی این صنعت کمک کنیم./ج


انتهای پیام

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا