اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

تحلیل تکنیکال اف ایکس استریت از روند تحولات قیمت طلا

سایت طلا : تازه ترین تحلیل تکنیکال نشان می دهد که ادامه روند صعودی ارزش دلار در برابر سایر ارزهای معتبر بین المللی فشار زیادی را بر قیمت جهانی طلا وارد کرده است.به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی اف ایکس استریت، تحلیل تکنیکال حاکی است سطح مقاومتی قیمت طلا در کوتاه مدت 1191 دلار خواهد بود و اگر طلا بتواند بالاتر از این سطح نگه دارد به زودی قیمت تا 1198 دلار در هر اونس نیز افزایش خواهد یافت.

بر اساس این گزارش سطح حمایتی قیمت طلا نیز در شرایط کنونی 1187 دلار است و اگر این سطح شکسته شود قیمت این فلز زرد تا 1183 دلار نیز کاهش خواهد یافت.

انتشار آمارهای مربوط به خرده فروشی در اقتصاد آمریکا طی ماه مارس که کمتر از حد انتظارات بوده موجب شده تا انتظارات سرمایه گذاران نسبت به افزایش نرخ بهره فدرال رزرو طی ماه های آینده تاحدی کاهش یابد ولی تقویت ارزش دلار همچنان فشار زیادی را بر قیمت طلا وارد کرده است.

شاخص ارزش دلار در برابر 6 ارز معتبر بین المللی امروز چهارشنبه با 0.21 درصد افزایش به 99.21 واحد رسیده است. ادامه نگرانی ها نسبت به کاهش رشد اقتصادی چین در سه ماه نخست امسال نیز تاثیر زیادی بر روند قیمت طلا خواهد داشت./م


انتهای پیام


سایت طلا خبرهای پیشبینی را به درخواست کاربران قرار داده و خود هیچ گونه اعتقادی به پیشبینی قیمت ها ندارد.
خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد