سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1619.2
مظنه2,812,000
18 گرم649,100
ارزش سکه6,335,436
قدیم (بهار)6,353,204
جدید (امامی)6,483,750
نیم3,236,350
ربع1,892,020
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

قیمت طلا در بلندمدت به ثبات خواهد رسید

سایت طلا : تحلیلگر برجسته موسسه سرمایه گذاری فارکس تایم تاکید کرد که بازار جهانی طلا در بلند مدت به ثبات لازم خواهد رسید چرا که نوسانات ارزش دلار تقاضا برای طلا را افزایش خواهد داد.به گزارش سایت طلا، جمیل احمد تحلیلگر ارشد موسسه فارکس تایم تصریح کرد که با توجه به عدم تمایل کافی فدرال رزرو آمریکا برای افزایش نرخ بهره در شرایط کنونی به نظر می رسد ارزش دلار با نوسانات بیشتری روبرو خواهد شد و این مساله به نفع تقاضا و قیمت طلا در بلند مدت خواهد بود.

بر اساس این گزارش وی پیش بینی کرد که قیمت هر اونس طلا در شرایط کنونی بین 1140 تا 1210 دلار در نوسان خواهد بود. به نظر من فدرال رزرو آمریکا از ماه سپتامبر نرخ بهره را افزایش خواهد داد و این مساله موجب آغاز نوسانات شدیدی در ارزش دلار می شود.

وی گفت: به نظر من با آغاز موج دوم و سوم افزایش نرخ بهره از سوی فدرال رزرو قیمت و تقاضای طلا با افزایش بیشتری روبرو خواهد شد و سرمایه گذاران باید از این فرصت استفاده کنند.

این کارشناس اقتصادی در پایان گفت: زمان افزایش نرخ بهره آمریکا بستگی زیادی به آمارهای مربوط به وضعیت اقتصادی و بازار اشتغال طی هفته های آینده خواهد داشت./م


انتهای پیام


سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته

سایت طلا خبرهای پیشبینی را به درخواست کاربران قرار داده و خود هیچ گونه اعتقادی به پیشبینی قیمت ها ندارد.

سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا