سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا2035.8
مظنه4,600,000
18 گرم1,061,900
ارزش سکه10,363,800
قدیم (بهار)10,450,000
جدید (امامی)10,740,000
نیم5,400,000
ربع3,100,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

قیمت طلا در روزهای آینده تحت تاثیر چه عواملی خواهد بود؟

سایت طلا : تحلیلگران ارشد کیتکو اعلام کردند که قیمت طلا در روزهای آینده بیشتر تحت تاثیر آمارهای مختلف اقتصادی آمریکا خواهد بود و نوسانات احتمالی قیمت این فلز زرد رابطه معناداری با آمارهای اقتصادی آمریکا خواهد داشت.


به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی کیتکونیوز، سرمایه گذاران بین المللی و کارشناسان اقتصادی در حال اصلاح گمانه زنی های خود در خصوص زمان افزایش نرخ بهره از سوی فدرال رزرو آمریکا هستند و این مساله تاثیر زیادی بر روند نوسانات قیمت طلا خواهد داشت.

بر اساس این گزارش انتشار متن مذاکرات نشست فدرال رزرو آمریکا در ماه مارس و همچنین انتشار گزارش هفته گذشته وزارت کار آمریکا تاثیر زیادی بر نوسانات قیمت طلا در روزهای گذشته داشته است.

اکنون بسیاری از تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که انتشار آمارهای اقتصادی آمریکا در روزهای آینده می تواند چشم انداز روشن تری را نسبت به وضعیت اقتصادی این کشور ترسیم کند و بهتر می توان نسبت به سیاست های فدرال رزرو در خصوص نرخ بهره و ابزارهای پولی گمانه زنی کرد.

برپایه گزارش سایت طلا، طی روزهای آینده آمارهای مربوط به تولیدات صنعتی، خرده فروشی ، نرخ تورم وضعیت بخش مسکن منتشر خواهد شد. نشست آتی فدرال رزرو آمریکا نیز روزهای 28 و 29 آوریل برگزار می شود.

جشن های سراسری هند و انتشار گزارش مربوط به وضعیت رشد اقتصادی چین نیز تاثیر زیادی بر روند نوسانات قیمت طلا خواهد داشت.

بارت ملک تحلیلگر ارشد موسسه سرمایه گذاری تی دی اس تاکید کرد که انتشار امارهای اقتصادی آمریکا در شرایط کنونی بیشترین تاثیر را بر قیمت جهانی طلا خواهد داشت. انتشار این آمارها تاثیر زیادی بر گمانه زنی های مربوط به افزایش نرخ بهره فدرال رزرو دارد.

وی افزود: البته انتشار متن مذاکرات نشست اخیر فدرال رزرو آمریکا نتوانسته است تاثیر منفی چندانی بر بازار طلا داشته باشد و قیمت طلا بار دیگر به بالاتر از 1200 دلار در هر اونس بازگشته است.

سرمایه گذاران بین المللی و فعالان بازارهای مالی تلاش زیادی خواهند کرد تا طی روزهای آینده پس از انتشار آمارهای اقتصادی آمریکا در خصوص سیاست های پولی فدرال رزرو در نشست آینده، پیش بینی داشته باشند.

در صورت انتشار آمارهای بهتر اقتصادی در آمریکا احتمال افزایش نرخ بهره از سوی فدرال رزرو طی ماه های آینده تقویت خواهد شد و این خبر خوبی برای ارزش دلار و خبر بدی برای طلا خواهد بود./م


انتهای پیام


سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته

سایت طلا خبرهای پیشبینی را به درخواست کاربران قرار داده و خود هیچ گونه اعتقادی به پیشبینی قیمت ها ندارد.

سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا