سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

سوددهی کدام بازارها در سال 94 بیشتر خواهد بود؟

سایت طلا : تحولات بازارهای کشور در سال گذشته پر نوسان بوده، به گونه ای که فعالان اقتصادی را برای سرمایه گذاری در سال 94 با چالش جدی مواجه کرده است.بازارهای سرمایه گذاری در سال 93 با فراز و فرودهایی همراه بوده اند که سرمایه گذاری در سال 94 را با دشواری هایی مواجه کرده است.

شرایط بازارهای مالی و سرمایه گذاری در کشور به گونه ای پیچیده شده است که بدون شناخت بازار و تحلیل شرایط موثر بر آن و پیش بینی روند پیش روی بازارهای مالی، سرمایه گذاری امری دشوار و پر مخاطره خواهد بود.

در همین زمینه سایت طلا در راستای وظایف اطلاع رسانی خود، اقدام به ارائه گزارشی با عنوان " چشم انداز بازار در سال 94" با بهره گیری از نظر مسئولین، کارشناسان اقتصادی، مسئولین صنفی و فعالان در حوزه های مختلف سرمایه گذاری نموده است.

این گزارش که شامل بررسی و تحلیل بازارهای " طلا "، " ارز"، " مسکن " و " بورس" با نگاهی به روند بازار در سال گذشته می باشد، به صورت تخصصی روند تغییرات هر یک از این بازارها در سال 94 را تحلیل و ارزیابی کرده است.

گزارش «چشم انداز بازار در سال 94» که توسط سایت طلا تهیه گردیده، مسیر مشخصی برای دورنمای بازار و سرمایه گذاری در آن روشن کرده است.

این گزارش 80 صفحه ای به طور ساده و مختصر و در عین حال کامل به بررسی عوامل موثر بر بازارهای سرمایه گذاری در ایران پرداخته است و برای تمام اقشار جامعه به خصوص فعالان بازار مفید می باشد.

بهای تحلیل جامع «چشم انداز بازار در سال 94» 70 هزار تومان می باشد که فعالان و علاقمندان سرمایه گذاری در بازارهای پولی و مالی می توانند پس از واریز این مبلغ به شماره حساب زیر با شماره تلفن 51042225 - 021 تماس حاصل نموده تا در اسرع وقت نسبت به ارسال این گزارش مکتوب اقدام شود.

شماره حساب: 4452637464 بانک ملت (بنام احمدجعفری)
شماره کارت: 5045 0499 3372 6104 ( بانک ملت، بنام احمدجعفری)
شماره شبا: 64 6374 4452 0000 0200 0120 90 IR
سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا