سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

در کدام بازار سرمایه گذاری کنیم؟

سایت طلا : تحولات بازارهای مالی ایران در سال گذشته چنان پر چالش و پرافت و خیر است که اکثر سرمایه گذاران را در تصمیم گیری با مشکل مواجه ساخته است.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:


بازارهای سرمایه گذاری همچنان در کشورمان با افت و خیزهای معمول و نوسانات خاص همراه است، و برای شناخت بازاری پرسود و پربازده، نیاز به تحلیل و پیش بینی روند بازار است.

بدون شناخت بازار و شرایط پیرامون آن سرمایه گذاری در هر بازاری مانند رانندگی با چشمان بسته است. دریافت اطلاعات و آخرین تحلیل ها از شرایط بازار و مشاهده نمایی واضح از روند آتی بازار نیازی است که هر سرمایه گذار با آن به سود آوری و منفعت می رسد.

شرایط بازار در کشورمان در حال حاضر به موقعیتی رسیده که بیش از هر زمان دیگر به تحلیل و بررسی بازار نیاز دارد، و پیش بینی بازار تصمیم گیری را برای سرمایه گذاران آسانتر می کند.

در همین زمینه سایت طلا، با بهره گیری از نظر متخصصان و تحلیلگران بازار، و همچنین با توجه به جایگاه رسانه ای خود و با استفاده از گفتگوی مسئولین و کارشناسان حوزه بازارهای مالی و سرمایه، اقدام به انتشار «گزارش چشم انداز بازار در سال 94» را نموده است.

این گزارش که تحلیلی از روند فعلی و آینده بازارهای "طلا و سکه"، " ارز"، "مسکن" و "بورس" است، نگاهی تخصصی به بازار دارد، و می تواند در قامت یک مشاور در کنار فعالان اقتصادی قرار گیرد.

از ویژه گیهای این گزارش سادگی، اختصار، و جامع بودن برای کلیه اقشار جامعه، بالاخص فعالان حوزه های طلا، ارز، مسکن و سرمایه می باشد.

در این گزارش تحلیلی از مسئولین و کارشناسان اقتصادی، از بازار سال 94 و پیش بینی ایشان از روند بازار در این سال ارائه شده است که می تواند برای سرمایه گذران جذاب باشد.

بهای این تحلیل پیش بینی جامع 70 هزار تومان می باشد که علاقه مندان و دوستداران بازارهای پولی و مالی می توانند پس از واریز این مبلغ به شماره حسابی که در ذیل آمده با شماره تلفن 51042245-021 تماس حاصل نمایند تا مراحل ارسال این گزارش فراهم گردد.

شماره حساب: 4452637464 بانک ملت (بنام احمدجعفری)
شماره کارت: 5045 0499 3372 6104 ( بانک ملت، بنام احمدجعفری)
شماره شبا: 64 6374 4452 0000 0200 0120 90 IR


سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا