سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

کاهش رشد اقتصادی چین تاثیر زیادی بر رشد تقاضای طلا داشته است

سایت طلا : کارشناس ارشد موسسه سرمایه گذاری اوربرایت فیوچرز تاکید کرد که کاهش رشد اقتصادی چین در ماه های گذشته تاثیر زیادی بر افزایش تقاضای طلا در بازار این کشور داشته است.به گزارش سایت طلا به نقل از بلومبرگ، قیمت طلا امروز دوشنبه برای چهارمین روز متوالی با افزایش روبرو شده که این مساله از اکتبر گذشته بی سابقه بوده است. قیمت طلا هفته گذشته نیز با رشد 0.9 درصدی روبرو شده که این برای نخستین بار در 5 هفته اخیر بوده است.

بر اساس این گزارش کاهش رشد اقتصادی آمریکا به 2.2 درصد در سه ماه پایانی 2014 میلادی و افت رشد اقتصادی چین و همچنین تصمیم بانک مرکزی چین برای کاهش نرخ بهره تاثیر زیادی بر افزایش مجدد قیمت طلا داشته است.

سان یونگ گانگ تحلیلگر ارشد موسسه اوربرایت فیوچرز تاکید کرد که کاهش رشد اقتصادی چین همچنان خطر بزرگی برای اقتصاد جهانی است و این مساله به نفع تقاضای طلا خواهد بود.

وی افزود: انتشار گزارش وزارت بازرگانی آمریکا در خصوص افت رشد اقتصادی این کشور نیز تاثیر زیادی بر افزایش قیمت طلا داشته است.

سرمایه گذاران بین المللی طی روزهای آینده منتظر اعلام گزارش وزارت کار آمریکا در خصوص وضعیت بازار اشتغال در ماه فوریه خواهند بود./م


انتهای پیام


سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا