سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

قیمت طلا پیش از سخنرانی جانت یلن

سایت طلا : تحلیلگر برجسته موسسه سرمایه گذاری ام پی تریدر تاکید کرد که قیمت جهانی طلا تا پیش از سخنرانی امروز سه شنبه جانت یلن رئیس فدرال رزرو آمریکا، میل به صعود بیشتر خواهد داشت.


به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی اف ایکس استریت، مایک پولونف تحلیلگر اقتصادی موسسه ام پی تریدر تصریح کرد که با توجه به آنکه سخنرانی جانت یلن در کمیته بانکداری سنای آمریکا تاثیر زیادی بر نوسانات قیمت طلا در روزهای آینده خواهد داشت، به نظر می رسد قیمت طلا پیش از برگزاری این سخنرانی با افزایش روبرو خواهد شد.

بر اساس این گزارش وی افزود: به نظر من نوسانات مربوط به نرخ بهره اوراق قرضه 10 ساله آمریکا تا پیش از سخنرانی امروز جانت یلن به نفع قیمت جهانی طلا خواهد بود و موجب افزایش تسبی قیمت طلا خواهد شد.

این کارشناس اقتصادی گفت: اگر طلا بتواند سطح حمایتی 1191 دلاری را حفظ کند روند صعودی قیمت طلا در کوتاه مدت ادامه خواهد یافت و قیمت این فلز زرد تا 1210 دلار نیز افزایش خواهد یافت.

تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که علاوه بر سخنرانی مهم جانت یلن، انتشار گزارش های اقتصادی آمریکا و روشن شدن وضعیت بحران بدهی و اقتصادی یونان نیز تاثیر زیادی بر نوسانات قیمت طلا خواهد داشت./م


انتهای پیام


سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته

سایت طلا خبرهای پیشبینی را به درخواست کاربران قرار داده و خود هیچ گونه اعتقادی به پیشبینی قیمت ها ندارد.

سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا