سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1856.7
مظنه5,400,000
18 گرم1,246,500
ارزش سکه12,166,200
قدیم (بهار)12,500,000
جدید (امامی)13,380,000
نیم7,000,000
ربع4,000,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

ظریف به تهران بازگشت

وزیر امور خارجه کشورمان که به همراه معاونانش برای حضور در پنجاه و یکمین نشست کنفرانس امنیتی مونیخ به این شهر سفر کرده بود بامداد امروز به تهران بازگشت.محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان که به همراه سید عباس عراقچی و مجید تخت روانچی معاونانش و تیم فنی هسته‌ای برای حضور در پنجاه و یکمین نشست کنفرانس امنیتی مونیخ به این شهر سفر کرده بود بامداد امروز به تهران بازگشت.

ظریف در حضور سه روزه‌اش در مونیخ دو بار با جان کری همتای آمریکایی به مدت 4 ساعت درباره مذاکرات هسته‌ای به گفت‌وگو پرداخت.

مذاکره کننده ارشد هسته‌ای کشورمان همچنین با سایر اعضای 1+5 یعنی وزرای خارجه روسیه، آلمان، فرانسه و انگلستان نیز در خصوص مذاکرات هسته‌ای و مناسبات دوجانبه گفت‌وگو کرد.

ظریف با فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا نیز دیدار و گفت‌وگو کرد.

وزیر خارجه همچنین در حاشیه این کنفرانس با رئیس جمهور اسلوونی، نخست وزیران عراق و لبنان، وزیر خارجه عمان، قائم مقام دبیرکل سازمان ملل، کوفی عنان و گروه ریش سفیدان سازمان ملل دیدار و گفت‌وگو کرد.

ظریف همچنین در پنلی به میزبانی ایگناتیوس تحلیلگر واشنگتن پست شرکت و به سوالات مطرح شده پاسخ داد.

ظریف در این میزگرد در رابطه با احتمال تمدید مذاکرات هسته‌ای هم گفت: «من معتقدم که تمدید مذاکرات جاری برای هیچ‌یک از طرفین مفید نخواهد بود و همه انرژی من و همکارانم روی رسیدن به توافق در مدت کنونی خواهد بود.»

وی افزود: «می‌خواهیم در 6 هفته آینده، بر رسیدن به یک راهکار تمرکز کنیم و نه بر شکست... باید به موفقیت برسیم، اما اگر شکست بخوریم، مردم ایران ما را متهم نخواهند کرد، بلکه کسانی را متهم کرد که درخواست‌های زیاده‌خواهانه از ایران دارند.

معاونان ظریف در حاشیه این کنفرانس رایزنی های دوجانبه‌ای را با تیم‌های آمریکا، فرانسه و آلمان در گروه 1+5 داشتند.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا