سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

افت بهای طلا به دنبال کاهش 12 تومانی دلار / سکه به یک میلیون و 16هزار تومان رسید

سایت طلا: قیمت طلا و سکه در بازار تهران امروز چهارشنبه همزمان با کاهش نرخ دلار پایین آمد و هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید به یک میلیون و 16 هزار تومان رسید.


به گزارش سایت طلا، بهای طلا و سکه امروز چهارشنبه نیمه بهمن ماه در بازار تهران نسبت به روزگذشته با کاهش مواجه شده این در حالی است که قیمت طلا در بازارهای جهانی امروز اندکی تقویت شد و تا مرز 1270 دلار پیش رفت.

بر اساس این گزارش، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز در بازار تهران با افت 9 هزارتومانی نسبت به روز گذشته یک میلیون و 16 هزار تومان داد و ستد شده و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با کاهش 10 هزارتومانی در مقایسه با روز سه شنبه یک میلیون و 12 هزار تومان معامله شده است.

بر این اساس، هر مثقال طلای 17 عیار امروز 448 هزار تومان فروخته می شود که نسبت به روز گذشته با افت 3000 تومانی مواجه شده است، و هرگرم طلای 18 عیار با کاهش600 تومانی به 103هزار و500تومان رسیده است.

گزارش سایت طلا حاکیست،در بازار امروز هر قطعه نیم سکه با افت 2 هزار تومانی 511 هزار تومان، و ربع سکه با یک هزار تومان کاهش 268 هزار تومان رسید. سکه گرمی نیز در مقایسه با روز سه شنبه بدون تغییر 172 هزار تومان در بازار معامله شده است.

و اما در بازار امروز ارز هر دلار آمریکا با نوسان کاهشی نسبت به روز گذشته 3444تومان فروخته شد که افتی 12 تومانی را به دنبال داشت. هر یورو 3985 تومان و درهم امارات 945 تومان قیمت خورده است. هر دلار، یورو و درهم امارات روز گذشته هر کدام به ترتیب 3456 و 3950 و 946 تومان به فروش رسیدند.

رئیس کل بانک مرکزی روزگذشته با اشاره به اینکه نرخ متوسط قیمت ارز در 17 ماهه گذشته کاهش داشته است، گفت: دامنه نرخ نوسان ارز 70 درصد کاهش یافته است .

وی همچنین اعلام کرد: کانون صرافان موظف است متوسط نرخ خرید و فروش ارز را یک ساعت بعد از عملیات مربوط در سایت خود اعلام کند.

در بازار جهانی نیز بهای هر اونس طلا پس از اینکه دولت یونان از برنامه اولیه خود برای تقاضای کاهش بدهی از کشورهای منطقه یورو عقب نشینی کرد و قیمت نفت بهبود یافت، به روند نزولی که با کاهش 0.7 درصدی در روز دوشنبه آغاز شده بود، ادامه داد.

بهای اونس طلا در بازارهای جهانی امروز چهارشنبه به دنبال افزایش تقاضا از سوی چین با اندکی رشد به مرز 1270 دلار بازگشت.

به گفته تحلیلگران اقتصادی نگرانی سرمایه گذاران بین المللی نسبت به اوضاع اقتصادی جهان تاثیر زیادی بر رشد تقاضای فیزیکی طلا داشته و این مساله مانع از کاهش بیشتر قیمت این فلز زرد شده است./الف


انتهای پیام


سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا