اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

طلا در لیست انتظار !

اکنون تمرکز بازار بر شاخص های قیمت مصرف کننده و تولید کننده ژوئن است که قرار است به ترتیب در روزهای پنجشنبه و جمعه منتشر شوند.

به گزارش سایت طلا،قیمت جهانی طلا امروز با نوسان محدودی روبه رو شد زیرا تمرکز بازار همچنین بر شاخص های قیمت مصرف کننده و تولید کننده ژوئن است که قرار است به ترتیب در روزهای پنجشنبه و جمعه منتشر شوند.

در حالی که در اظهارات رئیس بانک مرکزی ایالات متحده در مجلس سنای آمریکا هیچ غافلگیرکننده سیاست پولی وجود نداشت، قیمت طلا و نقره کمی افزایش یافت.

قیمت هر اونس طلا امروز در لحطه تنطیم این گزارش با 7 دلار افزایش به 2367 دلار رسید

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، در سخنانی به کنگره گفت که تورم در ماه‌های اخیر رو به بهبود بوده است و داده‌های خوب بیشتر، باعث تقویت سیاست‌های پولی سست‌تر می‌شود. با این حال، او به قانون‌گذاران گفت که نمی‌خواهد «هیچ سیگنالی درباره زمان‌بندی هر اقدام آینده» در مورد نرخ‌ها ارسال کند.

بر اساس ابزار FedWatch، در حال حاضر معامله‌گران ۷۳ درصد احتمال کاهش نرخ را در ماه سپتامبر دارند. جذابیت شمش‌های بدون بازده زمانی که نرخ‌های بهره پایین‌تر است بیشتر خواهد بود. تمرکز بازار اکنون بر روی داده های شاخص قیمت مصرف کننده است که در روز پنجشنبه منتشر می‌شود.

داده‌های روز سه‌شنبه نشان داد که اعتماد کسب‌وکارهای کوچک ایالات‌متحده در ماه ژوئن به بالاترین حد در ۶ ماه گذشته رسیده است، اما نگرانی‌های تورمی همچنان ادامه دارد.

بر اساس آخرین گزارش شورای جهانی طلا، با افزایش تقاضای سرمایه گذاری در ماه ژوئن، بازار طلا شروع به تغییر کرده است.

روز سه‌شنبه، تحلیلگران شورای جهانی طلا گزارش دادند که صندوق‌های سرمایه‌گذاری با پشتوانه طلای جهانی دومین ماه متوالی ورودی خود را در ژوئن تجربه کردند. بر اساس این گزارش، ذخایر جهانی در ماه گذشته 17.5 تن به ارزش 1.4 میلیارد دلار افزایش یافت.

در بازار سایر فلزات ارزشمند، نقره ۰.۱ درصد کاهش یافت و به ۳۰.۷۷ دلار رسید، پلاتین با ۰.۳ درصد افزایش به ۹۸۶.۸۰ دلار رسید و پالادیوم در ۹۸۰.۴۹ دلار ثابت بود.

طبق گزارش رویترز، بورس آتی گوانگژو روز سه‌شنبه اعلام کرد که قصد دارد اولین قراردادهای آتی پلاتین و پالادیوم خود را در چین، دومین اقتصاد بزرگ جهان، راه‌اندازی کند تا مکانیزم پوشش داخلی قیمت‌ها را ارائه دهد.

تحلیلگران عقیده دارند با توجه به اطلاعات اقتصادی آمریکا، احتمال کاهش نرخ بهره در ماه سپتامبر افزایش یافته، اما از آنجایی که جروم پاول منتظر خبرهای خوب بیش‌تری‌ست، نیاز به کاهش بیشتر تورم است تا اطمینان بیشتری به سیاستگذاران برای پایین آوردن نرخ بهره بدهد.

انتهای پیام

خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد