اونس طلا2373.41
مظنه14,631,000
18 گرم3,377,500
ارزش سکه32,963,643
قدیم (بهار)37,600,000
جدید (امامی)41,200,000
نیم22,850,000
ربع14,850,000

فال ابجد امروز سه شنبه 19 تیرماه 1403

فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است که بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود.

فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است که بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود.

در ادامه، فال ابجد امروز 19 تیر ماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: د آ ج

تکیه گاهی محکم در زندگی‌تان دارید و خداوند هم همواره با شماست پس نگران هیچ چیز نباشید، آینده خوبی در انتظار تان است. اگر زنی در کارهایتان دخالت می‌کند باید محترمانه از او بخواهید به این کار پایان دهید.

اردیبهشت: ج ا ج

اگر به نصیحت‌های بزرگترهایتان بی توجه باشید به دردسر بزرگی خواهید افتاد پس در این زمینه بی توجهی نکنید. شخصی حرف ناپسندی در رابطه با شما میزند، اما خیلی زود از کارش دست می‌کشد. اگر در پی کسب مال و سرمایه هستید باید از راه شرعی و قانونی این کار را انجام دهید.

خرداد: ج ج ج

طالعت روشن است. به زودی زندگیتان سروسامان خواهد گرفت و مشکلات از شما برطرف خواهد شد، بهتر است؛ ناامیدی به دل خود راه ندهید اگر قصد انجام معاملات کار‌های مهمی را دارید هر چه زودتر این کار را به انجام برسانید که برایتان سود و منفعت بسیار زیادی را دارد، و شادی را نصیبتان می‌کند.

تیر: د ج د

اقبال نیکی دارید. به زودی گره از کارتان گشوده خواهد شد، و موفقیت و سربلندی را در آینده برایتان به وجود می‌آورد اگر بیمار هستید به زودی از بند بیماری رهایی پیدا خواهید کرد، و شادی و خوشبختی را در زندگی تان به دست می‌آورید، بهتر است نسبت به زندگیتان بی گدار به آب نزنید تا به آرامش برسید.

مرداد: ب ج د

طالعت خوب نیست. شخصی در زندگی به شما حسادت می‌کند و می‌خواهد مشکلات بزرگی در آینده برایتان به وجود بیاورد، بهتر است؛ حواستان را جمع کنید تا به دردسر‌های فراوانی مواجه نشوید و در آینده دست به کار‌های ناصوابی نزنید که شما را به نابودی می‌رساند.

شهریور: آ ب د

طالعت خوب است. به آرامش خاصی در زندگی خواهید رسید و شادی و نشاط را در آینده به دست می‌آورید، اگر قصد انجام کار‌های مهمی را دارید بهتر است؛ هر چه زودتر به انجام برسانید که احساس خوشایندی را در شما به وجود می‌آورد و زندگیتان را تغییر و تحولات اساسی می‌بخشد.

مهر: ج د ج

اقبال خوبی دارید. خیر و برکت در زندگی تا سرازیر خواهد شد و شادی و خوشبختی در زندگی برایتان فراهم می‌شود، بهتر است؛ ناامیدی را از خود دور کنید به زندگی خوشبین باشید تا اتفاقات ناخوشایندی برای شما رخ ندهد، ازدواجی در پیش رو دارید که برایتان مبارک است و شادی را تقدیمتان می‌کند.

آبان: ج ج د

مسائل زیادی در زندگی تان وجود دارد که نباید آن‌ها را فاش کنید در غیر این صورت به دردسر خواهید افتاد. شخصی سعی می‌کند شما را از راه درست منحرف کند، اما نباید به او توجه نشان دهید. به زودی زندگی عاشقانه شما متحول می‌شود و به سر و سامان می‌رسید.

آذر: د ب آ

خواسته بزرگی دارید که رسیدن به آن برایتان تقریباً غیر ممکن است، اما خداوند در همه حال با شماست پس نگران نباشید. اگر تصمیم گرفته اید سفری را آغاز کنید و یا وصلتی انجام دهید حتماً استخاره کنید تا خدایی نکرده به بیراهه نروید.

دی: ب د ج

مشکلاتی که دارید به پایان می‌رسد و همه چیز کاملا به نفع شما تمام خواهد شد پس به هیچ عنوان نگران نباشید. از نظر مالی به مشکل خواهید خورد پس بهتر است از ولخرجی پرهیز کنید، سعی کنید از بلندپروازی‌های خود بکاهید و کمی بیشتر قناعت کنید.

بهمن: ج ج د

فالت خوب است. به لطف خداوند تمام مشکلات و سختی‌ها از زندگی تان خارج خواهد شد و شما به سربلندی و مقامات بالا خودتان را خواهید رساند، بهتر است؛ در زندگی برای خود صدقه‌ای بدهید، تا از چشم زخم مردم در امان بمانید و تنی سالم و تندرست داشته باشید.

اسفند: ب ب آ

اهداف بزرگی دارید که رسیدن به آن برایتان ممکن است، اما متاسفانه ناامید هستید. اگر در مسیر عاشقانه خود هنوز امیدواری دارید بهتر است از این کار پرهیز کنید که دوباره دلتان خواهد شکست. در نمازهایتان کاهلی نکنید تا گمراه نشوید.

خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد