اونس طلا2322.02
مظنه14,561,000
18 گرم3,361,400
ارزش سکه32,805,933
قدیم (بهار)37,000,000
جدید (امامی)40,250,000
نیم22,700,000
ربع14,700,000

فال ابجد امروز پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳

​فال ابجد روزانه امروز پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

به گزارش سایت طلا، ​فال ابجد روزانه امروز پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند. فال ابجد امروز پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: ج د آ

تعبیر: هرچه سریعتر دست از رفتارهای نامناسب بردارید و سعی نکنید تا میان دیگران دشمنی راه بیاندازید که در آخر خودتان آسیب خواهید دید. فردی که از او انتظار نداشتید شما را آزرده خاطر خواهد ساخت او را به خدا واگذار کنید تا جواب کارش را بگیرد. سرمایه بسیاری به دستتان خواهد رسید که از فقر و تنگدستی شما را نجات می دهد انشاالله. اگر مسئولیت کاری را پذیرفتید باید آن را انجام دهید فرار کردن از مسئولیت هایتان راه خوبی برای رهایی از آنها نخواهد بود، شما بخوبی می دانید که چه می خواهید نه وقت خودتان را هدر بدهید و نه دیگران را. بدون فکر کردن و برنامه ریزی قبلی مبلغ زیادی را صرف خرید کردن نکنید. لازم نیست برای راضی نگه داشتن دیگران بیش از حد به خودتان فشار بیاورید ارزشش را ندارد به حرفی که خواهید شنید شک کنید.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: د ب د

تعبیر: بخت و اقبال نیکی دارید. خوشبختی به زودی به سراغ تان میاید و موفقیت و سربلندی را در آینده برایتان به وجود خواهد آورد،، بهتر است؛ از انرژی های منفی دوری کنید تا مشکلی برایتان به وجود نیاید،، اگر قصد ازدواجی دارید این ازدواج به زودی سر خواهد گرفت که شما را به هدفتان می رساند. اینروزها فرصت تحمل و درنگ بیش از اندازه ندارید. کارها ظاهرا اصلا به نفعتان پیش نمیرود. فرصت مناسبی برای پیش بردن کارهایتان بوجود خواهد آمد که زیاد به طول نخواهد انجامید ظرفیتتان را بشناسید و اگر لازم است به دیگران جواب رد بدهید و بیهوده برای آنچه از شما خواسته شده برای خودتان درد سر درست نکنید انعطاف پذیری شما امکان انجام یک غیرممکن را برایتان فراهم میکند.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ج ج ج

تعبیر: بهتر است؛ برای خود در زندگی صدقه بدهید تا از چشم زخم مردم در امان بمانید و موفقیت و سربلندی را در آینده به دست بیاورید ،،اگر بخواهید به موفقیتی که در انتظار هستید برسید باید تلاش کنید و خودتان را از پستی و بلندی های زندگی به خوبی عبور دهید. نقشه های بلند پروازانه تان برای آینده شما را تا به ابنجا رسانده، وقت آن است که دست به کار شوید. خواندن یا شنیدن خبری چشمتان را به واقعیتی باز خواهد کرد، ذهنتان را روی آن متمرکز کنید. برای گرفتن تصمیمی سخت به اراده ای بالا نیاز خواهید داشت. این روزها اگر شخصی از شما درخواست کمکی دارد، تمام حرف هایش را بشنوید و دلیل درخواستش را بدانید و بعد اقدام به کمک کنید.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ب د ب

تعبیر: طالعت خوب نیست. شخصی می خواهد به شما صدمات بسیار زیادی وارد کند و برای تان مشکلات بزرگی در زندگی به وجود بیاورد،، بهتر است؛ بیشتر مراقب خود باشید و دست از بدگویی کردن های بیهوده بردارید که آینده تان را پر از شکست و نابودی خواهد کرد. امروز همان فردایی است که دیروز منتظر ان بودید تا فرصت اس از ان استفاده کنید در مورد مطلب کاری یا تحصیلی به انتخاب خودتان احترام بگذارید و با اشتیاق به پیش بروید در رابطه عاطفیتان هنوز مساءلی وجود دارد که حل نشده باقی مانده اجازه ندهید که مشکلات شمارا دل سرد کند از تلاش دست برندارید گاهی به بالای کوه بروید و فریاد بزنید و اگر دست به قلم هستید بنویسید تا دلتان ارام بگیرد.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: ج ج ب

تعبیر: به زودی صاحب فرزندی خواهید شد که قدمش برای تان مبارک است موفقیت و سربلندی را در آینده برای تان به وجود می‌آورد،، باعث می‌شود بتوانید خیلی زود خود را به شادمانی و آرامش نزدیک کنید و خوشبختی را در آینده به دست بیاورید. برای انجام کاری که در ذهن دارید بیش از حد دچار هیجان و اضطراب هستید شما اگر مسئولیتی به دوشتان باشد حتی اگر در ابتدای کار ندانید چه باید بکنید در نهایت آن را به بهترین نحوه ممکن انجام خواهید داد شخصی پشت سرتان بد گویی می کند با بی توجهی از کنار این حرف ها بگذرید و تحت تاثیر آن قرار نگیرید وگرنه ضرر را شما می کنید کسی این روزها به شما ابراز علاقه می کند.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: د آ ب

تعبیر: طالعت نیک است. روزگار بر وفق مراد شما است به زودی به هدف و خواسته های قلبیتان خواهید رسید و آرامش در آینده به دست می آورید،، هیچ گاه در انجام کارهای تان تغییر به وجود نیاورید سعی کنید؛ فعال باشید تا مشکلات شما از بین برود. زندگی سر تا سر چالش است، گاهی فرصت تردید و دو دلی نیست، دلتان را به دریا بزنید و با تمام قدرت روو به جلو بروید پشت سرتان را هم نگاه نکنید، البته مواظب باشید کیفیت انجام کارتان را قربانی سرعت کار خود نکنید، از اینکه همیشه در زیر سایه ی دیگران باشید خارج شوید برای آینده تان نقشه بکشید، شخصی رازی را با شما در میان می گذارد، این کار او برای شما میز نتیجه ی خوبی خواهد داشت.

♎ فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: د د د

تعبیر: مقصود خوبی دارید. به آرزوهای قلبی تان خواهید رسید و موفقیت و سربلندی را در زندگی به دست می آورید و هیچگاه در انجام کارهایتان تاخیر ایجاد نکنید،، به لطف خداوند آینده خوب و روشنی در پیش رو خواهید داشت که شما را از غم و اندوه نجات می دهد و به آرامش می رساند. فکر میکنید که امروز آخرین فرصت برای دست به کار شدن و شروع به انجام کاریست که مدتها در سر داشتید، مواظب باشید در اشتیاقی که در رسیدن به هدف تان به سریع ترین شکل ممکن دارید جزئیات را نادیده نگیرید. اگر دلتان میخواهد طرف مقابلتان از ایده هایتان از صمیم قلب حمایت کند بهتر است راه رسیدن به قلبش را پیدا کنید. تلاشهای ناموفق برای توجیه رفتارتان شما را از چشم خواهد انداخت.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: د د آ

تعبیر: بخت و اقبال بلندی دارید و موفق و پیروز خواهید شد. دشمنانی که در زندگی تان دارید کاری از پیش نخواهند برد و شما به زودی به تمامی آرزوهای تان خواهید رسید. اخبار مسرت بخش به دستتان میرسد که زندگیتان را دگرگون خواهد کرد. دعوای جزئی در پیش خواهید داشت که به شما گزندی نخواهد رسید. باوری که نسبت به خود و استعداد هایتان داشته اید این روزها دست خوش تغییراتی شده. در حال حاضر از لحاظ عاطفی بسیار حساس شده اید و با وجود اینکه ظاهرتان چیزی نشان نمی دهد و به نظر دیگران آرام هستید در درونتان طوفانی برپاست. سر هر موضوع ساده ای عصبانی شدن هیچ نتیجه ای جز کلافگی بیشتر برای شما نخواهد داشت. پنهان کردن احساس تان به طور مقطعی از به وجود آمدن بحث درگیری جلوگیری می کند.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: د آ ج

تعبیر: مقصود نیکی دارید و تمامی کارهای تان رونق می‌یابد اگر کسی را از دست داده‌اید و برای او دچار غم و اندوه شده اید به زودی به جانب شما بازخواهد گشت پس اینقدر بی تابی نکنید و همواره در زندگی توکلتان بر خداوند باشد تا بتوانید بر مسائل و مشکلات فایق آیید و سعادتمند خوشبخت شوید. کاری وجود دارد که مدت هاست دوست دارید آن را انجام دهید ولی جسارت کافی برای این کار را ندارید. امروز بهترین فرصت برای شروع آن می تواند باشد. هیچ چیزی نمی تواند جلویتان را بگیرد کافیست هیجانات خود را کنترل کنید تا بتوانید از عهده ی آن برآیید، در غیر این صورت خودتان را خیلی زود و قبل از رسیدن به نتیجه ی دلخواهتان خسته خواهید کرد. در مورد مسئله ی مالی هرکاری که میکنید سعی کنید منطقی باشید.

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: ج ب د

تعبیر: بخت و طالعتان نیک است و خداوند رزق و روزی فراوان برای تان قرار داده. به تمامی اهداف تان خواهید رسید و اگر همواره شکرگزار باشید مطمئناً زندگیتان رنگ روی سعادت را به خود خواهد دید. اگر قصد دارید تا سفری را آغاز کنید بسیار مراقب باشید تا آسیبی به شما نرسد انشالله. هر روز به خودتان بگویید که امروز را با انرژی و قدرت فوق العاده ای آغاز خواهم کرد تا ببینید تمام کارهایی که در لیست کارهای عقب افتاده دارید بدون مواجه با مشکل خاصی انجام خواهد شد. در مورد یک موضوع عاطفی شما هرکاری که لازم است را انجام داده اید، بیش از این تقلا نکنید. اهل فعالیت هنری هستید، این روزها فرصت خوبی برای درخشیدنتان است. به احساسی که از درون شما را هدایت می کند توجه کنید

فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: ج ب ج

تعبیر: آینده خوبی در انتظارتان است و به زودی زود به هر آنچه که در آرزویش هستید دست خواهید یافت، زنی در زندگی تان وجود دارد که با شما دشمنی می‌کند و قصد دارد تا برای شما رسوایی و بی آبرویی به وجود آورد از آن بر حذر باشید و در مقابلش ایستادگی کنید. شما به هیج عنوان تسلیم افکار و عقایدى که دیگران دارند نخواهید شد ؛ حتى ممکن است با زبانى تند نسبت به آنها واکنش نشان دهید. بهتر است جلوى خودتان را بگیرید و فقط گوش کنید ؛ بیهوده براى خودتان دشمن درست نکنید. احتیاط کنید و دست به هیچ کارى که ریسک باختن در آن وجود دارد نزنید. این روزها علیرغم تمام تلاشى که در جهت بهبود روابط عاطفى تان مى کنید، پیشرفتى حاصل نمى شود؛ در این مورد با کسی صحبت کنید.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: آ آ د

تعبیر: زندگی روی خوشش را به شما نشان خواهد داد پس از ناامیدی به دور باشید. به غیر از خداوند دست یاری به سوی کسی بلند نکنید تا شأن و منزلتان حفظ شود. به زودی گره کارتان باز می شود و تمامی مشکلاتتان برطرف میشود به بدگویی پشت سر دیگران پایان دهید تا سعادتمند شوید. اگر نظر شما را در مورد شخصی پرسیدن صادق باشید حتی اگر دل خوشی از او ندارید اگر بواسطه شخصی راهی را انتخاب کرده و دنبال می کنید هر لحظه ممکن این انتخاب شما را زیر سوال برده و فکر کنید که اشتباه کرده اید برای انتخاب هایتان دلیل قانع کننده داشته باشید حرف های تندی از شخصی میشنوید که به احساسات شما ضربه وارد می کند نسبت به حرف های او عکس العملی نشان ندهید.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد