اونس طلا2394.45
مظنه16,206,000
18 گرم3,741,100
ارزش سکه36,512,118
قدیم (بهار)40,500,000
جدید (امامی)43,350,000
نیم25,800,000
ربع15,800,000

فال ابجد امروز چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳

​فال ابجد روزانه امروز چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

به گزارش سایت طلا، ​فال ابجد روزانه امروز چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند. فال ابجد امروز چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: ب ب ب

تعبیر: ارتباط اشتباهی را آغاز کرده اید و یا دوستانی در اطراف تان دارید که همواره شما را به بیراهه می کشانند، مراقب باشید تا از جانب آنها ضربه نخورید. اگر پولی به دستتان رسید باید مقداری از آن را صرف فقرا و نیازمندان کمک کنید تا اموالتان برکت بیابد و رزق و روزی وارد زندگی تان شود. این روزها هرچه بیشتر تلاش می کنید زودتر کارهای خود را به پایان برسانید کمتر موفق می شوید و کاری پس از دیگری پیش می آید، ناشکر نباشید و اعتراض نکنید. به زودی فرصت برای استراحت خواهید داشت. منتظر شنیدن یک خبر خوش از یکی از عزیزانتان باشید. چیزی که دنبالش هستید به زودی پیدا می کنید. قولی برای بخشش به بیماری که نیازمند است را فراموش نکنید او همچنان چشم انتظار محبت شماست.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: آ ب آ

تعبیر: اگر در انتظار خبری هستید به زودی این خبر به گوشتان می رسد، که باعث خوشحالی بسیار زیادی در شما می شود آینده تان را به نحو احسن می‌سازد و مشکلات زندگی تان را از بین می‌برد سعی کنید؛ نسبت به زندگیتان بدبین نباشید و به سوی هدف ها و خواسته های قلبی تان خود را نزدیک کنید. شما دوست ندارید در یک جنگ مغلوبه پیکار کنید اما ممکن است قادر هم نباشید خود را از این موقعیت بیرون بکشید حتی اگر بدانید که باید این کار را بکنید. همه نیروهای دنیا نیز نمی‌توانند شما را از رسیدن به اهدافتان باز دارند. خوشبختانه شما می توانید از موقعیتی که برایتان پیش می آید به نفع خود استفاده کنید. به جای آنکه کار جدیدی را آغاز کنید از چیزهایی که اکنون دارید محافظت کنید.

فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ج آ ‌آ

تعبیر: اگر بیمار هستید به زودی از بند بیماری‌های خطرناک نجات پیدا خواهید کرد و به سوی موفقیت راهی می‌شوید،، در آینده شخصی به شما کمک پولی و مالی بسیار زیادی می کند بهتر است؛ قدردان آن شخص در زندگیتان باشید تا پیروزی و موفقیت را خیلی زود در خود به وجود بیاورید. شما وسوسه شده‌اید که فرصت تجربه یک عشق و یا یک رابطه نامعقول را بدون توجه به تاثیرات آن از دست ندهید، حتی اگر نگران این باشید که درد عاطفی ناشی از آن را تجربه کنید. بسیار با ارزش‌تر است اگر بر ترس های خود غلبه کرده و ریسک کنید. سکوتی که از بی میلی شما برای شریک شدن ناشی می شود در نهایت بسیار دردناک تر خواهد شد. باید برای یک معامله هرچه زودتر تصمیم بگیرید.

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ج ج ج

تعبیر: به زودی گره از کارتان گشوده خواهد شد و شما به مقصود خود خواهید رسید،، خیر و برکتی بسیار زیادی در آینده نصیبتان می شود به شرط آنکه کمک تان را از اطرافیان خود دریغ نکنید،، تا بتوانید به خوبی خودتان را از مشکلات نجات دهید و به سوی آرامش و آسایش در حال حرکت باشید. شخصی که دنبالش می گشتید می تواند با تشخیص دادن نیروی فوق العاده در شما خوشحالتان سازد. این روزها شما با درسی که از زندگی گرفته اید انرژی را دریافت کرده اید که افق های فکری‌تان را گسترده می سازد. وقتی که دیگران به شما بیش از حد توجه می کنند سعی نکنید که زیاد توضیح بدهید، اندکی ابهام آن ها را در شک و تردید نگه خواهد داشت که نهایتا به نفع شما تمام خواهد شد.

فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: ج آ‌ د

تعبیر: قصد و نیت بدی در سر خود دارید ،،بهتر است هر چه زودتر دست از کارهای نادرست خود بردارید و گرنه شما را به دردسرهای فراوانی مواجه می‌کند ودر شما به نابودی و شکست در آینده به وجود می آورد،، سعی کنید دست از فتنه انگیزی های بیهوده بردارید و برای خود مشکلات بسیاری در آینده به وجود نیاورید. احساساتی که شما درباره شخص خاصی دارید کاملا درست و واقعی است اما اگر بخواهید فقط براساس احساسات رفتار کنید ممکن است رابطه شما دچار آشفتگی های بیشتری شود. کنترل روی احساساتتان می تواند یک سیاست کاملا معقول باشد. در رابطه با مسئله کاری که پیش آمده بهترین کاری که می توانید بکنید این است که قبل از اینکه به سرعت و بدون فکر حرکت کنید خوب به عواقب راهی که در پیش گرفته اید بیندیشید.

فال ابجد امروز متولدین شهریور

بجد فال شما: د ب آ

تعبیر: طالعت روشن است. امسال سال خوبی برایتان خواهد بود شما می توانید آرامش بسیاری را به دست بیاورید و خودتان را از مشکلات نجات دهید،، بهتر است امیدتان به خداوند باشد و در راز و نیاز با خداوند بپردازید تا بتوانید خیلی زود در مسیرهای روشنایی در حال حرکت باشید. اگر دوست دارید که در جستجوی یک عشق یا خلق کردن چیز به خصوصی باشید، این کارها مستلزم داشتن زمان خالیست. همیشه امور مهمی وجود دارند که باید به آن ها رسیدگی شود. کارهای زیادی برای تکمیل شدن وجود دارند و قول هایی نیز داده اید که باید به آن‌ها عمل کنید. اما زندگی خودتان را محدود نکنید و خودتان را از لذت بردن محروم نسازید. در عین مسئولیت پذیر بودن لازم است زمانی را به استراحت اختصاص بدهید.

فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: ج ب آ

تعبیر: طالعت نیکوست . به آرزوها و خواسته های قلبی تان خیلی زود دست پیدا خواهید کرد و مشکلات خود را از بین می برید،، به زودی گره از کار تان گشوده خواهد شد و به سوی موفقیت راهی می شوید سعی کنید؛ برای خود صدقه بدهید تا از چشم مردم در امان بمانید. مدتی است که انرژی تان را فقط صرف امور دیگران کرده اید و حالا شما می خواهید تغییری ایجاد کنید. آگاه بودن به محدودیت هایتان کمکتان می کند اما شما باید برای عقب نشینی کردن و کوتاه آمدن برنامه ریزی کنید، حتی اگر فکر می کندی زمان کافی برای کارهایتان ندارید. اگر فکر می کنید لازم است و از پس زندگی تان به تنهایی بر می آیید، شاید بد نباشد برای مدت کوتاهی تنها بودن را تجربه کنید.

فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: ب ج د

تعبیر: حتی اگر در تنگنا هم افتادید اسرارتان را برملا نکنید که از این طریق آبرویتان در خطر قرار خواهد گرفت. شخصی همواره به شما یاری و کمک می‌رساند اما نسبت به او بی تفاوت هستید، مطمئن باشید که از این کار در آینده پشیمان خواهید شد. به زودی اوضاع مالیاتان بهبود می‌یابد و اتفاقات مثبتی برایتان روی می دهد. برای دیگران خیلی سخت است که کاری بکنند شما تغییر عقیده بدهید. اکنون شما به آنچه که می خواهید کاملا مطمئن هستید. حتی برای اینکه به بهترین نحو به اهدافتان برسید برنامه نیز ترتیب داده اید. اگر فکر می‌کنید شما به تنهایی به تمامی مطالب واقف هستید مسلماً به مشکل برخواهید خورد. ایده هایتان را حفظ کنید اما هنوز هم می توانید در راه رسیدن به آنها تغییرات مثبتی ایجاد کنید

فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: ج ب ج

تعبیر: گره ای در بختتان وجود دارد و هر چقدر هم تلاش می‌کنید نمی‌توانید آن را برطرف نمایید چرا که فردی در حقتان دعای بدی کرده. باید به خداوند پناه ببرید و از او کمک بطلبید. شخصی از شما درخواست کمک دارد اگر می توانید دستش را پس نزنید و به او یاری برسانید تا اجرش را از خداوند بگیرید. امروز اگر شخصی با یک ایده جالب به سمت شما آمد، قبل از اینکه به خوبی آن را بررسی کرده باشید با دید منفی ذهنتان را کامل به روی آن نبندید. اگر نمی خواهید زمانتان را برای توجیه کردن رفتارهای اخیرتان تلف کنید. بهتر است در نوشیدن تعادل نگه دارید و از دست زدن به کارهایی که در شانتان نیست بپرهیزید. در رابطه ای دوستانه اگر بی طرف بمانید و شاهد باشید کمک بیشتری به طرفین می کنید.

فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: آ ‌آ ‌د

تعبیر: ناامیدی را از خودتان دور کنید و همواره توکلتان به خداوند را حفظ نمایید تا بهترین‌ها در زندگیتان دهد. اگر از نظر مالی در مضیقه هستید باید تلاش تان را بیشتر کنید و منتظر معجزه نباشید. ازدواج و وصال به یار نزدیک است و بعد از مدتها سعادت و خوشبختی را احساس خواهید کرد. گرچه خویشتن داری جزو خصوصیات همیشگی و ذاتی شما نیست ولی این روزها محافظه کاری را جدی تر بگیرید. در روابط احساسی تان اگر نمی خواهید تا آخر عمر تنها بمانید دمدمی مزاجی را کنار بگذارید چرا که ناگهان همه چیز عوض می شود. ممکن است این روزها کسب و کارتان خیلی شلوغ نباشد بهتر است انرژی تان را برای روزهای آتی ذخیره کنید که بیشتر به آن ها نیاز خواهید داشت.

فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: ب د آ

تعبیر: غم و اندوعی به شما رسیده اما هم اکنون آن را به دست فراموشی سپرده اید و سعی می کنید دوباره آرامش را به زندگی تان بازگردانید. اگر از وصال به یار ناامید شده اید او را به خداوند واگذار کنید و بدانید که فرد بهتری بر سر راهتان قرار خواهد گرفت. اوضاع مالی تان بهبود می‌یابد فقط باید اندکی صبور باشید. گره خوردن به یک کار تکراری و یکسان شما را عصبی می کند شما آنقدر هوشیار هستید که بفهمید چه چیزی برای شما بهتر است. اگر نمی خواهید دیگران شما را به عنوان فردی ضعیف بشناسند بهتر است این روزها احساسات خود را پنهان کنید. کارهای زیادی برای انجام دادن دارید اما نگران نباشید. دایره دوستانتان را تغییر بدهید. کار تازه ای را شروع کنید و از هیچ چیز هراس نداشته باشید.

فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: ب آ آ

تعبیر: اگر سختی و مشکلات کشیده اید نگران نباشید که به زودی خداوند راه سعادت و خوشبختی را نشانتان می‌دهد. حرفهایی به گوشتان می رسد که بسیار خوشحال تان خواهد کرد و به آرزوهای تان می رسید. به سعادت و خوشبختی می رسید که همگان بر شما رشک خواهند برد. چشم انداز جدیدی در زندگی شما را هیجان زده کرده و حالا آمادگی کافی برای ترقی کردن دارید. بدون نگرانی دست به کار شوید، ناگهان متوجه می شوید روال کارها آرام آرام مطابق میلتان به جلو پیش می رود. برای تصمیم مهمی که باید بگیرید حواستان را جمع و با خودتان روراست باشید زیرا اگر شما اولین قدم را برداشته باشید امکان برگشتن به عقب وجود ندارد. خرج و مخارجتان را کنترل کنید.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد