اونس طلا2394.45
مظنه16,046,000
18 گرم3,704,200
ارزش سکه36,151,638
قدیم (بهار)40,500,000
جدید (امامی)43,400,000
نیم25,800,000
ربع15,800,000

فال ابجد امروز دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۳

​فال ابجد روزانه امروز دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

به گزارش سایت طلا، ​فال ابجد روزانه امروز دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند. فال ابجد امروز دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: ب د ج

تعبیر: طالعت روشن است. شادی و خوشبختی در زندگی نصیبتان خواهد شد،، به زودی اوضاع زندگیتان روبه‌راه می‌شود و شما به هدف و خواسته های قلبی تان در زندگی دست پیدا خواهید کرد،، و شادی را در آینده به دست می آورید سعی کنید؛ در راز و نیاز با خداوند بپردازید تا به آرامش و آسایش برسید. شخصی مسئله مهمی را با شما مطرح می کند و از شما راهنمایی می خواهد، اولاً رازدار باشید و دوم اینکه او را با نیت خیر راهنمایی کنید. در رابطه عاطفی تان تا جایی که می توانید از برخورد و اصطکاک کم کنید و به جای آن با هم صحبت کنید. درست زمانی که توقع ندارید یک تلفن به شما خواهد شد.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: د آ د

تعبیر: زنی درشت اندام سعی دارد از شما حمایت کند و با حرف‌هایش راهنماییتان نماید اما نسبت به او بی تفاوت هستید، به این کار پایان دهید که در آینده پشیمان خواهید شد. اگر تصمیم به وصلت و ازدواج دارید باید فرد مناسب تری را برای خود بیابید و آینده تان را در خطر نیاندازید. در مورد یک پیشنهاد کاری و یا جابجایی با تجربه هایی که دارید می توانید این اتفاق را به یک موفقیت در زندگی تان تبدیل کنید. ذاتاً خجالتی هستید، باید اعتماد به نفس خودتان را با تلاشی که می کنید و با استفاده از لحظه ها و فرصت ها بالا ببرید. یک سفر را به تعویق بیندازید و عذرخواهی کنید.

فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ب آ ب

تعبیر: سود و منفعتی از یک کار بزرگ به دستتان می رسد که حلال نیست و اگر بخواهید آن را در زندگی تان به کار ببندید در آینده دچار مشکلات فراوان خواهید شد. حق الناسی بر گردنتان است که باید آن را برطرف کنید چرا که این فرد بسیار از شما دلگیر است و ممکن است آهش دامنگیرتان شود. آرامش خودتان را به هیچکس و هیچ چیز وابسته نکنید تا همیشه آرام باشید. به کسی محبتی می کنید و در مقابل نامهربانی می بینید، دست از لطف بیهوده بردارید و مهرتان را جایی خرج کنید که برایش ارزش قائلند. به یک میهمانی دعوت می شوید که بهتر است عذرخواهی کنید و در آن شرکت نکنید.

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: د د ب

تعبیر: نیتی در دل دارید که رسیدن به آن میسر نیست پس باید از آن چشم پوشی کنید. اگر پول زیادی را از دست داده اید به خاطر سهل انگاری خودتان بوده و نباید کسی را مقصر بدانید. باید بیشتر تلاش کنید و تنبلی را کنار بگذارید تا اوضاع مالی تان بهبود پیدا کند. برای انجام کار بزرگ و مهمی که پیش رو دارید از دیگران کمک بخواهید، خصوصاً کسانی که در این کار سررشته دارند. شخصی با گفتن حرفی شک و دودلی به دلتان می اندازد، این شک بد نیست. در مورد این مطلب بیشتر تحقیق کنید و چشمتان را روی حقیقت نبندید، پیشمانی اش کلافه تان خواهد کرد.

فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: ج ج ب

تعبیر: از انجام کاری که در سر دارید پرهیز کنید که خودتان را به دردسر خواهید انداخت. فردی مدام شما را وسوسه به انجام کارهای نادرست می کند اما این شخص دوستتان نیست و باید از او فاصله بگیرید. اگر در رفتارهایتان تجدید نظر نکنید به زودی تنها و منزوی خواهید شد. با درخواستتان برای دریافت مبلغی موافقت می شود اما مجبور به کاغذ بازی بسیاری می شوید. خودخواهی شخصی در اطرافتان که برایتان بسیار مهم است شما را به ستوه آورده، در برابر این رفتار بایستید. به چیزهای خوب و مثبت فکر کنید زیرا به زودی اوضاع بهتر و تبدیل به همان چیزی می شود که درباره اش فکر می کنید.

فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: د آ ج

تعبیر: موفقیت و پیروزی در انتظارتان خواهد بود و اگر در زمینه عاطفی مخالفت هایی برایتان وجود دارد به زودی برطرف می شود. سفری را آغاز می‌کنید که ممکن است ماه عسل و یا برای تفریح و خوش گذرانی باشد. اگر در نمازها و وظایف الهی تان کوتاهی نکنید زندگی برایتان بهتر می شود. همیشه جانب حق را نگه دارید تا از خودتان راضی باشید حتی اگر همه علیه آن باشند و اشتباه گذشته را تکرار نکنید حتی اگر همه موافق آن باشند. در گذشته زندگی کردن یا به آن فکر کردن دردی را دوا نمی کند، تا زمانی که مشغول بازخوانی فصل پیشین زندگی خودتان هستید نخواهید توانست به فصل بعدی بروید.

فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: ب د آ

تعبیر: خداوند به شما لطف کرده و می توانید به زودی به اهدافتان دست پیدا کنید پس مراقب باشید تا به بیراهه نروید. اگر در رابطه با مسائلی ناامید هستید باید تلاشتان را فراوان تر کنید و از اندوه پرهیز نمایید. خبرهای نامناسبی به دستتان میظ رسد که تا مدتی شما را غمگین و ناراحت خواهد ساخت. سعی کنید برای امروزتان برنامه ریزی کنید و به امروز بیندیشید. دنیا و مسائلش را از بالا و دورتر ببینید تا همه چیز برایتان کوچک شوند. ناخواسته حرفی می زنید که باعث رنجش شخصی می شود. حواستان به نزدیکانتان باشد و به آن ها بیشتر توجه کنید. یک سفر راه دور در پیش دارید و دلتنگی برای عزیزی کلافه تان کرده.

فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: آ ب د

تعبیر: فالت خوب نیست. درگیر موضوعات خانوادگی خواهید شد که برایتان مشکلات بسیار زیادی در زندگی به وجود می‌آورد، بهتر است؛ اخلاق و رفتار درستی با اطرافیان تان داشته باشید تا مشکلی در آینده برایتان ایجاد نشود،، هیچگاه به کسی اعتماد نکنید چون برایتان ناخوشایند دیده شده است. بچه ها با خودشان شادی و زندگی می آورند. حواستان به بچه ها باشد. شخصی برای انجام کاری با شما مشورت می کند و به شما پیشنهادی می دهد. جوابی که منتظرش هستید امروز به دستتان می رسد. برای انجام یک کار تحصیلی یا اداری به مرکزی مراجعه خواهید کرد، کارها بر وفق مرادتان پیش خواهند رفت.

فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: د ب آ

تعبیر: طالعت روشن است. به زودی گره از کارتان گشوده خواهد شد و به سوی موفقیت راهی می شوید،، شما می توانید خیلی زود به هدف های قلبی تان دست پیدا کنید،، بزودی در زندگی برایتان گشایشی ایجاد خواهد شد اگر گمشده ای دارید به زودی پیداش میکنید. نگران هستید که مخارج انجام کاری یا برگزاری مراسمی به گردن شما بیافتد، بیهوده نگرانید این هزینه از جای دیگری تامین خواهد شد. شخصی در اطرافتان کار مهمی برای شما انجام داده اما با منت بیش از حدی که به سرتان می گذارد شما را کلافه می کند، با او صحبت کنید و حسابتان را صاف کنید.

فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: آ آ ب

تعبیر: قصد و نیت پاکی در سر خود دارید ،،به زودی به هدف ها و خواسته های قلبی تان خواهید رسید و شادی و خوشبختی را در زندگی برای خود به دست می آورد،، اگر قصد انجام معاملات پولی و مالی را دارید سعی کنید به تاخیر بیاندازید، که ممکن است برایتان دردسر ساز شود. سعی کنید در زندگی برای خودتان و دیگران خاطرات خوب بسازید، هر قدر این خاطرات بیشتر باشد در دنیای با آرامش زندگی خواهید کرد و نامتان به خوبی و نیکی بر سر زبان ها جاری خواهد بود. در جمعی زود جوش می آورید و بدون فکر حرفی به زبان می آورید که چند ساعت بعد از گفته خودتان پشیمان می شوید.

فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: ب آ آ

تعبیر: طالعت خوب نیست. با مشکلات بزرگی در آینده مواجه خواهید شد باید بیشتر مراقب خود باشید تا بتوانید پیروزی را در خود به وجود بیاورید،، شخصی به شما پیشنهاد های نادرستی می دهد بهتر است؛ قبول نکنید چون می‌خواهد برای تان مشکلات بسیار زیادی در آینده به وجود بیاورد. بهتر است کمی صبورتر باشید و طاقت دیگران را با طاق آسمان اشتباه نگیرید وگرنه به زودی همه اطرافیان از دور و برتان پراکنده می شوند. در یک مسئله خانوادگی نظر شما پرسیده می شود، اگر حرفی می زنید سعی کنید تلخ نباشد. دیدار با شخصی در مکانی که توقعش را ندارید غافلگیرتان می کند.

فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: د ج ج

تعبیر: غم و اندوه بزرگی در وجودتان نهفته است،، به زودی این غم و اندوه از شما برطرف می شود و به سوی آرامش شما را خواهد رساند،، سعی کنید؛ در زندگی دست به کارهای نادرستی نزنید با فکر و اندیشه درست پیش بروید تا موفقیت و پیروزی را در زندگی در خود ایجاد کنید. اگر از خودگذشتگی یا محبتی می کنید منت نگذارید و نشان ندهید که از روی اجبار است. کم کم خواهید دید که این کار ارزشش را داشته و دوست داشتن و محبت دیگران را برایتان به ارمغان آورده. برای انجام یک کار بیش از حد برنامه ریزی می کنید، بعضی چیزها از کنترل شما خارج است، کمی آسانتر بگیرید و زودتر دست به کار شوید.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد