اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

سربازان در اولویت استخدام مشخص شدند + فیلم

جانشین رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: سربازانی که در مسابقات مهارتی رتبه برتر را به دست آوردند در اولویت استخدام هستند.

به گزارش سایت طلا،امیر سرتیپ عزیز نصیرزاده در حاشیه مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات مهارتی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح افزود: سربازانی که در مسابقات مهارتی رتبه برتر را به دست آوردند در اولویت استخدامِ نیرو‌های مسلح، سازمان فنی و حرفه‌ای و جمعیت هلال احمر قرار دارند.

وی با اشاره به آغاز فعالیت قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه در ستاد کل نیرو‌های مسلح از سال ۱۳۹۶ بیان کرد: در عرصه اجتماعی اگر همه به دنبال فراگیری مهارت باشند و مهارت‌آموزی برای تک‌تک افراد نهادینه شود، نرخ بیکاری کاهش می‌یابد و جامعه به سوی رفاه فرهنگی و اجتماعی پیش می‌رود.

جانشین رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح، مهارت آموزی به افرادی که تحصیلات دانشگاهی ندارند محدود نمی‌شود تاکید کرد: مهارت، پُلی بین دانش و عمل است، یعنی دانش و ادوخته ما به واسطه مهارت به میدان عمل می‌آید؛ پس افرادی که در دانشگاه‌ها در سطوح عالی هم تحصیل کرده اند، نیاز به مهارت آموزی دارند.

امیر سرتیپ عزیز نصیرزاده گفت: از آنجایی که سهم مهارت در دانشگاه‌ها کم است، ستاد کل نیرو‌های مسلح به دنبال آن است که مهارت آموزی در دانشگاه‌ها نهادینه شود و سهم مهارت بالا برود.

مراسم اختتامیه مرحله کشوری نخستین دوره مسابقات مهارتی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح پیش از ظهر امروز در سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگزار شد و از برگزیدگان این مسابقه در بخش‌های مختلف تجلیل شد.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد