اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

شاخص بورس صعودی شد/افزایش 250 واحدی شاخص

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با رشد 250 واحدی همراه شد.

بورس اوراق بهادار تهران امروز در یک روند آرام قرار گرفت، شاخص کل در پایان معاملات با رشد 250 واحدی به رقم 2 میلیون و 97 هزار و 977 واحد رسید.

شاخص هموزن با افزایش 1238 واحد به رقم 718 هزار و 624 واحد رسید. ارزش بازار در بورس تهران به بیش از 7 میلیون و 367 هزار میلیارد تومان رسید.

به گزارش سایت طلا،معامله‌گران امروز بیش از 7.3 میلیارد سهام و اوراق مالی در قالب 338 هزار فقره معامله و به ارزش 4 هزار و 433 میلیارد تومان داد و ستد کردند.

امروز شاخص کل و شاخص قیمت با معیار وزنی ـ ارزشی نسبت به روز گذشته یک دهم درصد افزایش یافتند و این دو شاخص با معیار هموزن 0.17 درصد رشد کردند.

شاخص آزاد شناور 0.4 درصد رشد کرد، شاخص بازار اول بورس 0.6 درصد کاهش یافت و شاخص بازار دوم بورس یک دهم درصد رشد کرد.

امروز نمادهای هلدینگ نفت و گاز و پتروشیمی تأمین همچنین سرمایه‌گذاری صدرتأمین و بانک ملت به ترتیب بیشترین اثر افزایشی در شاخص بورس را داشتند و نمادهای گل‌گهر، فولاد مبارکه، سرمایه‌گذاری ملی ایران و ملی‌مس ایران به ترتیب بیشترین اثر کاهشی در شاخص بورس را از خود به جای گذاشتند.

در فرابورس ایران هم شاخص کل امروز با 100 واحد افزایش به رقم 26 هزار و 106 واحد رسید. ارزش روز بازار اول و دوم فرابورس به بیش از یک میلیون و 441 هزار میلیارد تومان رسید.

ارزش بازار پایه فرابورس 451 هزار میلیارد تومان شد. معامله‌گران امروز بیش از 4.1 میلیارد سهام و اوراق مالی در قالب 195 هزار معامله و به ارزش 17 هزار و 628 میلیارد تومان داد و ستد کردند.

امروز نمادهای ایران‌خودرو دیزل، مالی سپهرصادرات، نیروی برق دماوند، فروآلیاژ ایران،‌آریا ساسول، صنعتی آرتاویل تایر و توکاریل به ترتیب بیشترین اثر افزایشی در شاخص فرابورس را داشته‌اند.

امروز شاخص کل و شاخص قیمت فرابورس 0.39 درصد رشد کردند، این دو شاخص با معیار هموزن 0.68درصد کاهش یافتند، شاخص بازار اول فرابورس 1.04 درصد رشد کرد و شاخص بازار دوم فرابورس 0.15 درصد افزایش یافت.

پایان پیام/

خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد