اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

حداقل بودجه‌ برای خانه های قدیمی در پایتخت ! + جدول

واحدهای کهنسال به دلیل قدمت بالای بنا، بسته به بافت و موقعیت محله‌ای که در آن قرار دارند اغلب با قیمتی پایین‌تر از میانگین قیمت منطقه پیشنهاد شده‌اند.

به گزارش سایت طلا،بررسی قیمت خانه‌های با قدمتی بالاتر از 30 سال و متراژی بالاتر از 100 مترمربع زیربنا نشان می‌دهد که برای خرید آپارتمان مسن و بزرگ‌متراژ در پایتخت، به حداقل بودجه‌ای معادل 6 میلیارد تومان نیاز است.

برخی از خانه‌های مسن ریزمتراژ، زیرهم‌کف قرار دارند و یا فاقد امکاناتی همچون آسانسور، پارکینگ و انباری هستند اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که واحدهای بزرگ‌متراژ مسن واقع در محله‌های لوکس، واجد امکاناتی همچون پارکینگ، انباری و آسانسور و قدرالسهم هستند.

فایل‌های مشاوران املاک نشان می‌دهد، واحدهای کهنسال به دلیل قدمت بالای بنا، بسته به بافت و موقعیت محله‌ای که در آن قرار دارند اغلب با قیمتی پایین‌تر از میانگین قیمت منطقه پیشنهاد شده‌اند.در محله قیطریه واحدی با 114 مترمربع زیربنا و 40 سال ساخت، 14 میلیارد و 250 میلیون تومان و در پاسداران واحدی با 150 مترمربع مساحت و 31 سال ساخت با قیمت 25 میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

در محله توانیر، آپارتمانی با 132 مترمربع زیربنا و بیش از 30 سال عمربنا با امکاناتی همچون آسانسور و پارکینگ و انباری و قدرالسهم 85 متری، 14 میلیارد و 200 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

در محله جردن، آپارتمانی هم‌کف و دارای حیاط اختصاصی با 160 متر مربع مساحت و بیش از 30 سال عمر بنا، با قیمت 15 میلیارد تومان عرضه شده است.


خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد