اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

واریز ۵۱ هزار میلیارد سود به حساب سهامداران

در ۶ ماه ابتدایی سال جاری بیش از ۵۱ هزار میلیارد تومان سود از سوی سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از طریق اطلاعات سامانه سجام به حساب ۴۲ میلیون سهامدار واریز شد.

به گزارش سایت طلا،اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در خصوص جزییات واریز سود سهامداران در 6 ماه نخست امسال حاکی از آن است که 301 ناشر سود جاری و 116 ناشر سود سنواتی 42 میلیون 273 هزار و 773 سهامدار را که شامل 51 هزار و 863 میلیارد تومان می شود را به حساب سجامی سرمایه گذاران واریز کرده‌اند.

لازم به ذکر است در آخرین هفته شهریور ماه امسال، 2 هزار و 912 میلیارد و 406 میلیون تومان سود جاری و سنواتی توسط سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از طریق اطلاعات سامانه سجام به حساب سهامداران واریز شد.

واریز سود جاری 19 شرکت

این گزارش می‌افزاید: در هفته آخر شهریور ماه امسال، 19 شرکت « گروه ‌مدیریت ‌سرمایه‌گذاری ‌امید، سرمایه‌گذاری ‌گروه‌ توسعه ‌ملی، شیر پاستوریزه ‌پگاه ‌گلپایگان، مجتمع ‌صنایع ‌لاستیک ‌یزد، تولیدی ‌شیشه ‌دارویی ‌رازی، بین‌المللی‌ ساروج‌ بوشهر، سرمایه‌گذاری ‌دانایان، نورد قطعات‌ فولادی، سرمایه‌گذاری ‌بوعلی، ماشین‌ سازی ‌اراک، گروه ‌توسعه ‌هنر، آلومینیم‌ ایران‌، نفت‌ پاسارگاد، معدنی‌ املاح‌، پارس‌ مینو، زر ماکارون، گلتاش، افرانت و ویتانا» سود جاری 2 میلیون و 187 هزار و 645 سهامدار که شامل 2 هزار و 853 میلیارد و 999 میلیون تومان می‌شود را توسط سمات و از طریق سامانه سجام واریز کرده‌اند.

واریز سود سنواتی 5 شرکت

همچنین در هفته پایانی شهریور ماه امسال، 5 ناشر« سرمایه‌گذاری ‌صندوق‌ بازنشستگی ‌کارکنان‌ بانک‌ها، سرمایه‌گذاری ‌اعتلاء ‌البرز، اعتباری‌ملل و سینا دارو» سود جاری 31 هزار و 803 سهامدار که شامل 58 میلیارد و 407 میلیون تومان می‌شود توسط سمات و از طریق سامانه سجام واریز شد.

انتهای پیام/

خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد