اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

فروش ویژه کرمان موتور با اقساط 30 ماهه در مهرماه + جدول قیمت

شرایط فروش اقساطی محصولات کرمان موتور در مهر ۱۴۰۲ اعلام شد. در این طرح علاوه بر فروش اقساطی جک اس ۳، جک اس ۵ و کی ام سی جی ۷، سدان جک جی ۴ به‌شکل پیش فروش عرضه می‌شوند.

به گزارش سایت طلا، شرایط فروش اقساطی محصولات کرمان موتور در مهر ۱۴۰۲ اعلام شد. در این طرح علاوه بر فروش اقساطی جک اس ۳، جک اس ۵ و کی ام سی جی ۷، سدان جک جی ۴ به‌شکل پیش فروش عرضه می‌شوند.

جدیدترین اخبار خودرو نشان می‌دهد شرکت کرمان موتور که از روز یکشنبه 26 شهریور خودروهای جک اس 5، جک اس 3 و کی ام سی J7 را به‌شکل اقساطی به بازار عرضه کرده بود، اکنون این طرح فروش را تمدید کرد. در این طرح این خودروها با اقساط 30 ماه به متقاضیان عرضه می‌شوند. همچنین جک جی 4 نیز به‌شکل پیش فروش قابل خرید خواهد بود. در ادامه جزئیات شرایط فروش محصولات کرمان موتور را مشاهده می‌کنید:

شرایط فروش اقساطی محصولات کرمان موتور – شهریور ۱۴۰۲

کرمان موتور در این طرح، جک اس ۵ را با قیمت مصوب ۱ میلیارد و ۲۴۶ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان، جک اس ۳ را با قیمت ۹۱۰ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان و کی ام سی جی ۷ را با قیمت ۱ میلیارد و ۲۸۱ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان به فروش می‌رساند. این خودروها در رنگ‌های سفید و مشکی، مدل ۱۴۰۲، نرخ تاخیر ۳ درصد ماهیانه و موعد تحویل ۹۰ روز کاری به مشتریان عرضه می‌شوند.

شرایط پیش فروش جک جی ۴

همچنین در این طرح، جک جی ۴ نیز با قیمت روز به‌صورت پیش فروش به مشتریان عرضه می‌شود. در این طرح مشتریان می‌توانند این سدان چینی را با سه پیش‌پرداخت ۲۵۰ میلیون تومان، ۱۵۰ میلیون تومان و ۱۰۰ میلیون تومان خریداری کنند.

خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد