اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

شاخص کل بورس، قرمز پوش به کار خود پایان داد

شاخص کل بورس با کاهش ۲ هزار و ۳۰۰ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۳۳ هزار و ۴۷۹ واحدی قرار گرفت.

به گزارش سایت طلا،امروز دوشنبه (۲۷ شهریور) شاخص کل بورس با رشد ۴۸۸ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۳۶ هزار و ۲۶۸ واحدی قرار گرفت. در انتهای بازار هم شاخص کل بورس با کاهش ۲ هزار و ۳۰۰ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۳۳ هزار و ۴۷۹ واحدی قرار گرفت.

ارزش معاملات بورس تهران امروز به حدود رقم ۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان رسید. پارسیان، وبملت و شتران سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر را در شاخص داشتند و تکاردان، شسینا و ثبهساز سه نماد پرتراکنش بودند.

شاخص کل هم وزن با افزایش ۸۰۳ واحدی روی پله ۷۲۳ هزار و ۹۸۲ واحدی قرار گرفت. همچنین حجم معاملات امروز سهام در بورس تهران به تعداد ۵ هزار و ۶۰ میلیارد سهم به ارزش ۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان رسید.برترین گروه صنعتی بورس

امروز خودرو بیشترین ارزش معامله را با مبلغ ۲۹۰ میلیارد تومان به خود اختصاص داد. همچنین فلزات اساسی و شیمیایی در رتبه‌های بعدی ارزش معاملات قرار داشتند.

بیشترین ارزش و حجم معاملات سهام در بورس و فرابورس

میدکو ۲، پارند ۴ و افران بیشترین ارزش معامله و نماد‌های میدکو ۲، خبهمن ۲ و وپاسار بیشترین حجم معامله را در بورس تهران تجربه کردند.

اراد ۱۲۷۴، اخزا ۰۱۱۴ و اخزا ۱۰۲۴ بیشترین ارزش معامله و نماد‌های د ی، اراد ۱۲۷۴ و ثبات ۲ بیشترین حجم معامله را در فرابورس تهران تجربه کردند.


خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد