اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

اطلاعیه مهم در مورد ساعات کار ادارات و مدارس اصفهان در ۶ ماه دوم سال

معاون عمرانی استاندار اصفهان جزئیات شناور شدن ساعات کار ادارات و مدارس اصفهان در ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۲ را اعلام کرد.

به گزارش سایت طلا، معاون عمرانی استاندار اصفهان جزئیات شناور شدن ساعات کار ادارات و مدارس اصفهان در ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۲ را اعلام کرد.

مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در حاشیه ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان اظهار داشت: شناورسازی ساعات شروع به کار کارکنان دستگاه‌ها و مدارس از جمله مهمترین موضوعات مطروحه در این نشست بود.

وی ادامه داد: با لحاظ کردن نظر اعضا و بررسی‌های کارشناسی، طرح شناورسازی ساعت کاری ادارات و مدارس برای شش ماهه دوم سال‌جاری باتوجه به سوابق گذشته این طرح مصوب شد.

اجرای طرح شناور سازی شروع به‌کار مدارس و ادارات از یکم مهر

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان بیان کرد: مطابق با مفاد این طرح، کارکنان دولت از یکم مهرماه می‌توانند ساعت شروع به کار خود را از ساعت ۰۷:۰۰ تا ۰۸:۰۰ صبح با (کسب اجازه از مدیر مربوطه) به صورت شناور قرار دهند که به همین میزان به ساعت پایانی کاری آنان افزوده خواهد شد.

زینلیان ادامه داد: در خصوص مدارس نیز اداره کل آموزش و پرورش استان در همین بازه به فاصله‌های ۱۵ دقیقه حسب مقطع تحصیلی و پسرانه و دخترانه بودن برای حضور دانش‌آموزان زمانبندی و اطلاع رسانی خواهد کرد.

شناور سازی ساعات کار برای کاهش ترافیک

وی با تأکید بر این موضوع که اجرای این طرح حدود ۳۰ درصد به روان شدن ترافیک درون شهری کمک می‌کند، گفت: این مصوبه نخست در استان تهران به تأیید و تصویب رسید و استان اصفهان دومین استانی است که این مصوبه را اجرایی می‌کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: در این جلسه به منظور حفظ ایمنی و سلامت دانش‌آموزان و تسهیل عبور و مرور خودروها مقرر شد؛ سرویس مدارس برای سوار و پیاده کردن دانش‌آموزان به حیاط مدارس وارد شود.


وی افزود: البته این مصوبه برای مدارسی که دارای حیاط هستند اجرایی می‌شود و با توجه به اهمیت ایمنی دانش‌آموزان این موضوع به تأیید مقام قضائی حاضر در جلسه نیز رسید.

خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد