اونس طلا2072
مظنه10,926,000
18 گرم2,522,200
ارزش سکه24,616,278
قدیم (بهار)25,900,000
جدید (امامی)29,570,000
نیم15,500,000
ربع10,550,000

آخرین وضعیت بازار سکه در ایران/ سکه ارزن می شود؟

با وجود کاهش قیمت سکه تحلیل‌گران فنی تصور می‌کنند قیمت تا زمانی‌که بالای ۲۸ باشد شانس صعود دارد، اما افت ارزش به کانال ۲۷ فاز بازار را تغییر خواهد داد.

به گزارش سایت طلا،روز گذشته حال‌و‌هوای معاملات در بازار سکه، همانند بازار ارز، رنگ‌و‌بوی سیاست داشت. سخنان منفی گروسی در مقابل مواضع مثبت علی باقری، معاون وزیر امور خارجه، وضعیت معاملات را برزخی کرد.

این برزخ تا پشت‌خط و معاملات شب گذشته ادامه داشت. به گفته معامله‌گران در معاملات پشت‌خطی شب گذشته کمتر کسی به دنبال خرید سکه امامی بود و فلز زرد رنگ داخلی در مرز کانال ۲۸ میلیون تومان و ۲۷ میلیون تومان معامله شد.

تحلیل‌گران فنی می‌گویند قیمت سکه از مقاومت اولیه ۲۸۴۰۰ وارد اصلاح شد و تا ۲۸ اصلاح داد. می‌توان گفت در آینده نزدیک، تا زمانی که قیمت بالای ۲۸ میلیون باشد شانس رشد مجدد تا ۲۸۴۰۰ و ۲۸۷۰۰ را دارد.

اما نزول قیمت به زیر ۲۷ میلیون و ۷۰۰ احتمال رشدهای بیشتر را منتفی می‌کند. قیمت دلار در بازار پشت‌خطی دوشنبه شب در حدود ۴۹ هزار و ۶۰۰ تومان به فروش رسید. این قیمت در مقایسه با روز قبل افت تقریبا ۱۵۰ تومانی را نشان می‌دهد.


خبر خبرگزاری آسوشیتدپرس درباره انجام تبادل زندانی اوایل هفته آینده ممکن است دلار را امروز نگه‌دارد و این ترمز بر بازار سکه هم اثر گذار است. برخی تصور می‌کنند در مرز ۲۸ میلیون تومان سکه امامی زد و خورد معامله‌گران بالا رود.

خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد