اونس طلا2307.93
مظنه14,361,000
18 گرم3,315,200
ارزش سکه32,355,333
قدیم (بهار)36,800,000
جدید (امامی)40,150,000
نیم22,800,000
ربع14,800,000

تست شخصیت؛ این تصویری می تواند عمیق ترین ترس شما را آشکار کند

چاقوها، کرم ها، پروانه ها و سیب ها یک چیز مشترک دارند: آنها می توانند ترس های شما را آشکار کنند.

به گزارش سایت طلا، چاقوها، کرم ها، پروانه ها و سیب ها یک چیز مشترک دارند: آنها می توانند ترس های شما را آشکار کنند. دیدن یک دلقک ترسناک یا یک عنکبوت که به سمت شما می خزد ممکن است باعث شود که از صندلی خود بپرید، اما ترس های خاصی در کمین ضمیر ناخودآگاه شما وجود دارد و ممکن است حتی از وجود آنها آگاه نباشید.

اینجا در سایت طلا ، می‌خواهیم به ضمیر ناخودآگاه عمیق شما کمک کنیم تا بفهمید واقعاً از چه چیزی می‌ترسید. فقط به تصویر نگاه کنید و به اولین تصویری که ظاهر می شود توجه کنید.

اول چی میبینی ؟

1. اگر پروانه را دیدید:

شما می ترسید که کسی به شما خیانت کند . شما تمایل بیشتری به بی اعتمادی دارید، احتمالاً به دلیل آسیب دیده شدن و طرد شدن توسط دیگران. پروانه ها همچنین می توانند نماد یک رویداد آسیب زا از دوران کودکی شما یا طرد شدن در محل کار باشند. وقتی تجربه‌ای از این دست را پشت سر می‌گذاریم و مغزمان قادر به پردازش آن نیست، زمانی که موقعیتی مشابه آن خاطره را تحریک می‌کند، دوباره ظاهر می‌شود.

2. اگر سیب را دیدید:

اول دیدن سیب یعنی بزرگترین ترس شما مرگ است . این ممکن است یک افشاگری بزرگ نباشد زیرا همه ما از آن می ترسیم. اما مسئله این است که شما در واقع از از دست دادن یکی از نزدیکان خود می ترسید. شما فردی دوست داشتنی هستید که به دیگران اهمیت می دهید و این احتمال وجود دارد که این ترس بر اساس یک تجربه آسیب زا باشد . از دست دادن کسی در گذشته ممکن است یک زخم ماندگار در ضمیر ناخودآگاه شما باقی بگذارد.

3. اگر کاترپیلار (کرم) را دیدید:

آیا تا به حال نام فاسموفوبیا را شنیده اید ؟ اگر کاترپیلار را دیدید، ممکن است ناخودآگاه از فعالیت های ماوراء الطبیعه ترس داشته باشید، مانند دیدن ارواح . مغز شما فقط با ذکر کلماتی مانند روح، جادوگر یا هر موجود فراطبیعی دیگری زنگ خطر را به صدا در می آورد. حتی اگر ذهن منطقی شما بداند که نمی‌تواند درست باشد، با افکار زودگذری که در ذهنتان هجوم می‌آورند، احساس تسخیر می‌کنید.

4. اگر چاقو را دیدید:

چاقوها نمادی از یک تهدید هستند. اگر اول آن را دیدید، ترس شما می تواند به ابتلا به یک بیماری صعب العلاج مرتبط باشد . همه ما از بیماری ها و پیری می ترسیم، اما این ترس آنقدر در ضمیر ناخودآگاه شما ریشه دوانده است که صرف فکر کردن به آن شما را به وحشت می اندازد. اکثر افرادی که اولین بار این را می بینند یا از یک بیماری صعب العلاج می ترسند یا از مرگ ناگهانی بدون هیچ دلیل یا توضیحی می ترسند.

آیا از این ترس ریشه‌دار آگاه بودید؟ چه چیزهای دیگری شما را می ترساند؟ این تست را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید تا آنها نیز عمیق‌ترین ترس‌های خود را بهتر درک کنند.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد