اونس طلا2072
مظنه10,891,000
18 گرم2,514,100
ارزش سکه24,537,423
قدیم (بهار)26,000,000
جدید (امامی)29,500,000
نیم15,550,000
ربع10,550,000

ویدئویی ترسناک از تبلیغ جدید BMW که ارواح هم از آن می ترسند !

این غول خودروسازی با تبلیغات اخیر خود برای خودروی خودران سری 7 خود به اجرای خنده دار اما موثری دست یافته است.

به گزارش سایت طلا،ویدئویی ترسناک از تبلیغ جدید BMW که ارواح هم از آن می ترسند !

به گزارش سایت طلا،این کمپین یک خط داستانی کابوس‌آمیز دارد. فقط یک دقیقه طول می کشد. اتفاقی که می افتد این نیست که خودروی خودران BMW معمولی و بسیار شیک شما از مسیرهای یک رانش مات سوار می شود. ناگهان، تجسم یک روح زن ترسناک ظاهر می شود. ماشین درست قبل از روح می ایستد. با این حال، فانتوم از قبل می آید و در را باز می کند. به محض اینکه روح به ماشین نگاه می کند، رنگش پریده و فرار می کند. پس از آن، یک کلیپ از نمای نزدیک وجود دارد که نشان می دهد هیچ کس روی صندلی راننده نشسته نیست. واقعیتی که در نهایت باعث ترس از خشم وحشتناک شد.

BMW این کمپین را با عنوان "رانندگی خودران - چیزی برای ترس" نامگذاری کرد. آنها از دهه 1990 در مورد این موضوع فانتزی تحقیق می کردند. در حالی که مردم فقط می توانستند در مورد چنین چیزهایی فکر کنند، آنها به وضوح آن را به واقعیت تبدیل کردند. بی ام و به صورت زمانی این پروژه عظیم را ساخته است. مطمئناً این بدون کمک، بدون راننده، ماشین مستقل نتیجه 30 سال است. این کمپین در عرض یک هفته پس از انتشار به 150 هزار بازدید در یوتیوب خواهد رسید.

اگرچه هنوز در مورد امنیت و سلامت آن اعتراضات زیادی وجود دارد. با این حال، باید خود را خوش شانس بدانیم که در چنین عصر ارتقا یافته ای زندگی می کنیم. رویاها دیگر ما را دچار توهم نمی کنند، بلکه ما آنها را به واقعیت امروزی تبدیل می کنیم.


خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد