اونس طلا2072
مظنه10,926,000
18 گرم2,522,200
ارزش سکه24,616,278
قدیم (بهار)25,900,000
جدید (امامی)29,550,000
نیم15,500,000
ربع10,550,000

اولین خرید بزرگ خطیر برای استقلال؛ پیش قرارداد آماده شد!

گفته می‌شود مدیر برنامه‌های یاسین سلمانی از مدیران باشگاه استقلال خواسته پیش‌پرداخت عقد قرارداد را آماده کنند.

به گزارش سایت طلا، گفته می‌شود مدیر برنامه‌های یاسین سلمانی از مدیران باشگاه استقلال خواسته پیش‌پرداخت عقد قرارداد را آماده کنند.

با روی کار آمدن مدیران جدید در باشگاه استقلال قرار است روند نقل وانتقالاتی این باشگاه به سرعت انجام شود. درهمین راستا علی خطیر، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال قصد دارد در روزهای باقی‌مانده زمینه‌ساز حضور برخی بازیکنان شود که مدیران سابق موفق به جذب آنها نشدند. یاسین سلمانی که فصل پیش را با باشگاه سپاهان اصفهان سپری کرد، با پیشنهاد قابل توجهی از سوی باشگاه استقلال مواجه است و اگر مدیران این باشگاه وقت را از کف ندهند، می‌توانند این بازیکن را طی ۴۸ ساعت آینده به خدمت بگیرند. سلمانی برای حضور در استقلال چراغ سبز نشان داده و حتی به طرف‌های استقلال گفته دوست دارد فصل بعد در این باشگاه بازی کند، اما به شرط آنکه شرایط مالی لازم برای او فراهم شود و باشگاه استقلال بتواند در این راستا اقدامات سریعی انجام دهد.

گفته می‌شود مدیر برنامه‌های یاسین سلمانی از مدیران باشگاه استقلال خواسته پیش‌پرداخت عقد قرارداد را آماده کنند تا او این بازیکن را به باشگاه استقلال ببرد و به توافقات شفاهی جنبه عملی ببخشد و درنهایت این بازیکن را استقلالی کند.

سلمانی یکی از بازیکنان مورد نظر تیم ملی هم هست و از لحاظ فنی وضعیت مطلوبی دارد.


خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد