اونس طلا1927.3
مظنه10,077,000
18 گرم2,326,200
ارزش سکه22,703,481
قدیم (بهار)24,800,000
جدید (امامی)27,750,000
نیم14,900,000
ربع10,000,000

مذاکره برای خرید طارمی تایید شد+ تصویر

طارمی تاکنون به پیشنهاد پورتو برای تمدید بیشتر قراردادش پاسخ منفی داده و احتمال اینکه در نقل و انتقالات تابستانی پیش رو به یک باشگاه دیگر ترانسفر شود وجود دارد.

به گزارش سایت طلا، طارمی تاکنون به پیشنهاد پورتو برای تمدید بیشتر قراردادش پاسخ منفی داده و احتمال اینکه در نقل و انتقالات تابستانی پیش رو به یک باشگاه دیگر ترانسفر شود وجود دارد.

در حالی که هنوز یک فصل دیگر از قرارداد مهدی طارمی با باشگاه پورتو باقی مانده است این بازیکن یکی از سوژه‌های اصلی نقل و انتقالات پورتو محسوب می‌شود.

طارمی تاکنون به پیشنهاد پورتو برای تمدید بیشتر قراردادش پاسخ منفی داده و احتمال اینکه در نقل و انتقالات تابستانی پیش رو به یک باشگاه دیگر ترانسفر شود وجود دارد.

پورتو برای جدایی طارمی مبلغی در حدود ۱۰ تا ۲۰ میلیون یورو طلب می‌کند اما با این حال باشگاه‌هایی هستند که جذب این مهاجم ۳۰ ساله و ایرانی را زیر نظر دارند.

«عمر چلیکباشلی» خبرنگار ورزشی در ترکیه مدعی شد باشگاه فنرباغچه از جمله مشتریان طارمی است. عمر در توییتر خود نوشت: «فنرباغچه در موضوع مهدی طارمی راه زیادی را پیموده است. نام‌های دیگری نیز در این لیست وجود دارد.»

بحث علاقه فنرباغچه به طارمی از زمان حضور «ژرژ ژسوس» به عنوان سرمربی در این تیم و از ابتدای همین فصل بالا گرفت. ژسوس که پیش از فنرباغچه سرمربی تیم بنفیکا پرتغال بود، شناخت کاملی از طارمی داشت و او را در لیست خریدهایش قرار داد؛ هرچند که پورتو مهاجم ایرانی خود را یک سال دیگر حفظ کرد و آن را به فنرباغچه نداد.

بحث انتقال طارمی به لیگ ترکیه می تواند برای ستاره فوتبال ایران نگران کننده باشد چرا که پیش از این تقریبا تمام بازیکنان ایرانی که به این لیگ رفتند حضوری ناامید کننده داشتند که آینده فوتبالی آن را هم با خطر مواجه کرد.


طارمی در رقابت‌های این فصل لیگ پرتغال با به ثمر رساندن ۲۲ گل، عنوان آقای گلی این رقابتها را به دست آورد. پورتو هرچند در لیگ قهرمان نشد اما فردا یکشنبه در فینال جام حذفی به مصاف براگا می‌رود و می‌تواند در این مسابقات به عنوان قهرمانی دست یابد.

برچسب ها :
خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد