اونس طلا1926.3
مظنه10,077,000
18 گرم2,326,200
ارزش سکه22,703,481
قدیم (بهار)24,800,000
جدید (امامی)27,750,000
نیم14,900,000
ربع10,000,000

جزئیات حمله مسلحانه به رئیس شبکه بهداشت بشاگرد

در یک اقدام مسلحانه، منزل مسکونی رئیس شبکه بهداشت و درمان بشاگرد مورد اصابت چند گلوله از سوی فرد یا افرادی قرار گرفت که تحقیقات تکمیلی برای دستگیری افراد دخیل در این حادثه در حال انجام است.

به گزارش سایت طلا، در ساعات اخیر خبر تیراندازی به رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد در فضای مجازی منتشر شد که حواشی مختلفی داشت.

در خبرهای فضای مجازی آمده بود پیرداد نجفی، رئیس شبکه بهداشت و درمان بشاگرد ساعت 22 دیشب هنگام برگشت از محل کارش مورد سوء قصد افراد ناشناس قرار گرفت و با سلاح کلاشنیکف 12 تیر به وی شلیک کردند.

در همین زمینه مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری هرمزگان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: شب گذشته حوالی ساعت 21:30 دقیقه فرد یا افرادی به سمت منزل مسکونی رئیس شبکه بهداشت و درمان بشاگرد تیرانداز می‌کنند که این تیراندازی‌ها غالبا بی‌هدف بوده و تنها دو گلوله به آشپزخانه این منزل برخورد کرده است.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری هرمزگان گفت: خوشبختانه در این اقدام، به هیچ فردی آسیب وارد نشد و رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد در سلامت کامل به سر می‌برد.

وی تصریح کرد: بلافاصله پس از این حادثه شورای تامین شهرستان بشاگرد برگزار و تصمیمات لازم برای شناسایی و دستگیری فرد یا افراد دخیل در این اقدام مسلحانه گرفته شد.


مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری هرمزگان گفت: شب گذشته 2 نفر مشکوک به دست داشتن در این اقدام مسلحانه دستگیر شدند و امروز نیز یک نفر دیگر دستگیر شد، این افراد مظنون به مشارکت در تیراندازی هستند و تحقیقات در خصوص این پرونده همچنان از سوی مراجع انتظامی، امنیتی و اطلاعاتی در حال انجام است.

خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد