اونس طلا1927.8
مظنه10,077,000
18 گرم2,326,200
ارزش سکه22,703,481
قدیم (بهار)24,800,000
جدید (امامی)27,750,000
نیم14,900,000
ربع10,000,000

جیمز باند بعدی سینما مشخص شد + تصاویر

مدت هاست که این سوال پرسیده می شود که «جیمز باند بعدی چه کسی خواهد بود؟» از زمانی که دنیل کریگ در مورد کناره گیری از نقش خود صحبت کرد، پاسخ های احتمالی این سوال مدام مطرح می شود.

به گزارش سایت طلا، مدت هاست که این سوال پرسیده می شود که «جیمز باند بعدی چه کسی خواهد بود؟» از زمانی که دنیل کریگ در مورد کناره گیری از نقش خود صحبت کرد، پاسخ های احتمالی این سوال مدام مطرح می شود. مردم روی این شرط بندی می کنند که چه کسی بازی در نقش مامور ۰۰۷ جدید را بر عهده می گیرد و هر چه زمان اعلام تصمیم نهایی نزدیک تر می شود، شایعات بیشتر می شوند. به نظر می رسد که آرون تیلور جانسون (Aaron Taylor-Johnson) 32 ساله، بازیگر بریتانیایی که در آثاری مانند قطار گلوله ای (Bullet Train)، انتقام جویان: عصر اولتران (Avengers: Age of Ultron)، آنا کارنینا (Anna Karenina) و بسیاری فیلم های دیگر نقش آفرینی کرده است به زودی بعنوان جیمز باند جلوی دوربین می رود.

شرایط بازیگر نقش جیمز باند

برای بازیگرانی که برای نقش جیمز باند انتخاب می شوند، شرایط خاصی وجود دارد. همه آنها باید زیر ۴۰ سال سن داشته باشند. مایکل جی ویلسون، تهیه کننده، توضیح داد: «باند کهنه سرباز و با تجربه است. علاوه بر این، زن هم نمی تواند باشد».

طرفداران، بازیگران زیادی را پیشنهاد کردند که به طور بالقوه می توانند نقش جیمز باند بعدی را بازی کنند. محبوب ترین نامزد، ادریس البا بود، اما در نهایت این بازیگر این شایعات را تکذیب کرد.

تام هاردی هم مورد بحث نیست زیرا او یک بازیگر نامزد اسکار و بسیار مشهور است. تهیه‌کنندگان پیش از این توضیح دادند: «برای ۰۰۷ بعدی، ما پولمان را روی مردان جوان‌تر، قد بلندتر و کمتر مشهور می‌گذاریم.»

آرون در ماه سپتامبر برای این نقش تست داد و تهیه کنندگان او را دوست داشتند. آنها او را یکی از گزینه های اصلی اعلام کردند. علاوه بر این، یک منبع ناشناس خبر داد که آرون تیلور جانسون باند بعدی خواهد بود و مینی تریلری با مشارکت او قرار است به زودی منتشر شود تا او را به عنوان بازیگر جدید جیمز باند معرفی کند.

پاسخ آرون تیلور جانسون به شایعات


در مصاحبه اخیر از آرون پرسیده شد که آیا او جیمز باند بعدی خواهد بود یا خیر، اما او پاسخ مشخصی به این سوال نداد. او گفت: «خوشایند است. ممکن است چیز خوبی درباره شما بنویسند، اما ممکن است چیز منفی ای جایگزین آن شود. باید در مسیر خود حرکت کرد، روی زمین، در اطراف افرادی که دوستشان دارید. زیرا لحظه ای که شروع به باور چیزهایی کنید که مردم در مورد شما می گویند، آن را از دست داده اید.»

خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد