اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

واکنش عضو کمیسیون صنایع به شیوه جدید عرضه خودرو

عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: روش جدیدی برای ثبت‌نام خودرو که در آن زمان تحویل خودرو به متقاضی قرعه‌کشی می‌شود بهتر از روش قبلی و عرضه خودرو در بورس است.

به گزارش سایت طلا ، لطف‌الله سیاهکلی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درباره عرضه کالا از جمله خودرو در بورس، گفت: فروش کالا در بورس در هیچ جای دنیا وجود ندارد و این اقدام یک حرکت نادرست است .

وی افزود: عرضه خودرو در بورس، قیمت آن را چند برابر کرده و عامل این اتفاق هم بورس بوده است.

عضو کمیسیون صنایع مجلس در همین راستا ادامه داد: وزارت صمت به این موضوع پی برده و در فراخوان جدیدش اعلام کرده که زمان تحویل خودرو را قرعه‌کشی می‌کنم و نه خودرو را؛ یعنی به هر شخصی که ثبت نام کرده اعلام می‌کند که چه زمانی خودرو به شخص تحویل می شود.

سیاهکلی تاکید کرد: این روش در ثبت نام خودرو بهتر از روش قبلی و عرضه خودرو در بورس است.

وی با بیان اینکه برخی عنوان می‌کنند که عرضه خودرو در بورس شفافیت ایجاد می‌کند، گفت: بورس شفافیت ایجاد نمی‌کند و در واقع این ناکاربلدی ماست که از بورس سوءاستفاده می‌کنیم و زیر چتر شفافیت پنهان می‌شویم.

عضو کمیسیون صنایع مجلس با تاکید بر اینکه عرضه خودرو در بورس 100 عیب دارد یک نصف حسن دارد ، گفت: شفافیت در چه چیزی وجود دارد در این روش دلال و خودرو ساز سود می‌بردند و در این میان مردم ضرر می‌کنند، این چه شفافیتی است؟


به گزارش سایت طلا، اعضای کمسیون تلفیق بودجه سال 1402 مصوبه‌ای در زمینه عرضه خودرو در بوس داشتند که در نهایت این موضوع به دولت واگذار شد.

خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد