سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1836.8
مظنه4,837,000
18 گرم1,116,600
ارزش سکه10,897,761
قدیم (بهار)11,000,000
جدید (امامی)12,000,000
نیم6,150,000
ربع4,150,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

پیش بینی کاهشی کیتکو از قیمت طلا در هفته پیش رو

سایت طلا : نتایج تازه ترین نظرسنجی کیتکو نیوز از کارشناسان اقتصادی نشان می دهد که قیمت جهانی طلا طی روزهای آینده با کاهش بیشتری روبرو خواهد شد.


به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی فوربس؛ در حالی که قیمت جهانی طلا روز جمعه پس از انتشار گزارش وزارت کار آمریکا و اعلام تصمیم بانک مرکزی اروپا مبنی بر کاهش نرخ بهره بار دیگر به کمتر از 1300 دلار در هر اونس رسیده نظرسنجی کیتکو نیوز از کارشناسان اقتصادی نشان می دهد که روند نزولی قیمت طلا طی هفته آینده نیز ادامه خواهد یافت.

بر اساس این گزارش از 18 کارشناس ارشد اقتصادی که در نظرسنجی این هفته کیتکو نیوز شرکت کرده اند 4 نفر به افزایش قیمت طلا در روزهای آینده رای داده اند. 12 نفر نیز اعلام کردند که قیمت طلا در هفته آینده با کاهش روبرو خواهد شد و دو نفر نیز پیش بینی کردند قیمت طلا تغییر چندانی نخواهد داشت.

هفته گذشته نیز اکثر کارشناسان اقتصادی در نظرسنجی کیتکو نیوز اعلام کرده بودند که قیمت طلا با کاهش روبرو خواهد شد. قیمت طلا در هفته گذشته با افت 28 دلاری تا پایان روز جمعه روبرو شده است.

به اعتقاد کارشناسان اقتصادی کاهش نرخ تورم منطقه یورو، کاهش نرخ بهره بانکی اروپا افزایش رشد اقتصادی آمریکا در سه ماه سوم امسال و بهبود نسبی وضعیت بازار اشتغال طی ماه اکتبر تاثیر زیادی بر ادامه روند نزولی قیمت طلا خواهد داشت.

بر این اساس قیمت طلا طی روزهای گذشته تحت تاثیر افزایش چشمگیر ارزش دلار قرار داشته و با افت زیادی روبرو شده است./م

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا