اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

شرایط فروش ایران خودرو در طرح بزرگ ترین عرضه خودرو اعلام شد

شرایط فروش ایران خودرو در طرح بزرگ عرضه خودرو اعلام شد. ایران خودرو در این طرح ۱۶ محصول خود را به مشتریان عرضه خواهد کرد.

به گزارش سایت طلا، شرایط فروش ایران خودرو در طرح بزرگ عرضه خودرو اعلام شد. ایران خودرو در این طرح ۱۶ محصول خود را به مشتریان عرضه خواهد کرد.

وزارت صنعت، معدن و تجارت به تازگی طرح بزرگ فروش خودروهای را داخلی را آغاز کرد و گروه صنعتی ایران خودرو نیز در این طرح ۱۶ محصول خود را به فروش خواهد رساند. متقاضیان از تاریخ شنبه ۲۰ اسفند تا پایان وقت اداری روز سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ فرصت دارند تا حساب وکالتی را برای شرکت در این طرح ایجاد کنند.

همچنین پس از پایان مرحله نخست، متقاضیان می‌توانند از روز جمعه 26 اسفند تا روز یکشنبه 2 اسفند 1401 با مراجعه به سامانه فروش یکپارچه به آدرس www.esalecar.ir برای ثبت نام اولیه اقدام کنند.

شرایط فروش ایران خودرو در طرح بزرگ عرضه خودرو


گروه صنعتی ایران خودرو در این طرح 16 محصول خود شامل سورن پلاس بنزینی، سورن پلاس دوگانه سوز، دنا پلاس، پارس XU7P سفارشی، تارا دستی، تارا اتوماتیک، دنا پلاس توربو دستی، دنا پلاس توربو اتوماتیک، پژو 207 دستی، پژو 207 اتوماتیک، پژو 207 TU3، پارس XU7P، پارس سفارشی XU7P ELX، هایما اس 7، هایما اس 5 و وانت آریسان را به مشتریان عرضه می‌کند.

خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد