اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

فروش ویژه ریسپکت پرایم بهمن موتور آغاز می شود + قیمت

شرایط فروش سدان ریسپکت پرایم ویژه بهمن ماه ۱۴۰۱ اعلام شد. بهمن موتور سدان ریسپکت پرایم را ویژه بهمن ماه در بورس کالا عرضه می‌کند.

به گزارش سایت طلا، شرایط فروش سدان ریسپکت پرایم ویژه بهمن ماه ۱۴۰۱ اعلام شد. بهمن موتور سدان ریسپکت پرایم را ویژه بهمن ماه در بورس کالا عرضه می‌کند.

بهمن موتور قصد دارد از روز ۲۵ بهمن ماه ۵۰۰ دستگاه از سدان ریسپکت پرایم را در رنگ‌های سفید و مشکی به بورس عرضه کند. در ادامه جزئیات شرایط فروش این خودرو را مشاهده می‌کنید:

بهمن موتور در این طرح از تاریخ ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ سدان ریسپکت پرایم را در تعداد ۵۰۰ دستگاه (شامل ۳۰۰ دستگاه به رنگ سفید و ۲۰۰ دستگاه به رنگ مشکی) با قیمت پایه ۶۴۳ میلیون تومان به مشتریان عرضه کند. در این طرح فروش، مبلغ پیش پرداخت ۱۰۰ درصد مبلغ پایه بوده و موعد تحویل نیز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ خواهد بود. ضمن این‌که به قیمت این خودرو ۹ درصد مالیات و هزینه‌های جانبی به مبلغ ۳۶ میلیون تومان نیز اضافه خواهد شد.

گفتنی است طبق قوانین جدیدی که برای عرضه خودرو در بورس در نظر گرفته شده، افرادی که از ابتدای سال ۱۳۹۸ از خودروسازان داخلی اعم از دولتی و خصوصی خودرو خریداری کرده باشند، اجازه شرکت در این طرح را نخواهند داشت.

خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد