اونس طلا2072
مظنه10,906,000
18 گرم2,517,600
ارزش سکه24,571,218
قدیم (بهار)25,900,000
جدید (امامی)29,600,000
نیم15,500,000
ربع10,550,000

بسته ویژه ایرانسل به مناسبت روز پدر ارائه شد

جزئیات بسته ویژه ایرانسل به مناسبت روز پدر اعلام شد. ایرانسل یک بسته ترکیبی شامل اینترنت و مکالمه را با تخفیف به مشترکان خود ارائه می‌کند.

به گزارش سایت طلا، جزئیات بسته ویژه ایرانسل به مناسبت روز پدر اعلام شد. ایرانسل یک بسته ترکیبی شامل اینترنت و مکالمه را با تخفیف به مشترکان خود ارائه می‌کند.

بسته ترکیبی ویژه ایرانسل به مناسبت روز پدر در اختیار تمام مشترکان این اپراتور تلفن همراه قرار می‌گیرد. بر اساس اعلام روابط عمومی ایرانسل، نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، این اپراتور تلفن همراه به مناسبت گرامی‌داشت سالروز ولادت حضرت علی و روز پدر، یک بسته ترکیبی اینترنت و مکالمه را با تخفیف ویژه به مشترکان خود ارائه می‌کند.

این بسته ترکیبی شامل ۵ گیگابایت اینترنت و ۵ ساعت مکالمه درون شبکه ایرانسلی خواهد بود و تا ده روز پس از فعالسازی، قابل استفاده است. تمامی مشترکان سیم کارت‌های دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند این بسته ترکیبی خاص را با تخفیف روز پدر دریافت و فعال کنند.

مشترکان تا روز شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ فرصت دارند تا با شماره‌گیری کد دستوری ستاره ۵ مربع (#۵*) یا از طریق مراجعه به سوپراپلیکیشن ایرانسل من، این بسته تخفیفی را با قیمت ۲۰ هزار تومان خریداری و فعالسازی کنند. ایرانسل اعلام کرد مشترکان محدودتی از نظر تعداد دفعات خرید و فعالسازی این بسته نخواهند داشت، اما مهلت خرید این بسته تا ساعت ۲۴ شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ خواهد بود.


خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد